Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Futsal Pro
Код на производ:
(DM4154-100)
NIKE

NIKE Futsal Pro

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • PRO 5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Futsal Pro топката за фудбал има издржлив дизајн кој е лесно воочлив. Оваа топка обезбедува исклучителен допир и контрола за играње во мал фудбал. Со текстура и графика со висок контраст, лесно е да се следи на теренот. Гумениот меур помага во одржување на воздушниот притисок и обликот. Рачно сошиената конструкција значи дека има поцврсти шевови и поголема издржливост. Спецификација: Рачно сошиена конструкција Гумен меур Состав: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер , 12 % EVA.
Подетално

Nike Futsal Pro топката за фудбал има издржлив дизајн кој е лесно воочлив. Оваа топка обезбедува исклучителен допир и контрола за играње во мал фудбал. Со текстура и графика со висок контраст, лесно е да се следи на теренот. Гумениот меур помага во одржување на воздушниот притисок и обликот. Рачно сошиената конструкција значи дека има поцврсти шевови и поголема издржливост.
Спецификација:

 • Рачно сошиена конструкција
 • Гумен меур
 • Состав: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер , 12 % EVA

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топка
  Основна поделба Опрема
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  PRO 5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош