Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
Код на производ:
(DM2368-010)
NIKE

NIKE Brasilia 9.5

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Кога толку многу логоа на Swoosh можат да се вклопат надвор, замислете колку опрема може да собере внатре Nike Brasilia 9.5. унисекс ранецот за тренинг. Овој ранец ви нуди доволно организиран простор за да држите сè под контрола и да бидете подготвени за вашата следна авантура, дури и ако тоа е само одење на училиште или тренинг. Издржливиот дизајн е идеален за секојдневна употреба. Nike Brasilia 9.5 унисекс ранецот за тренинг е направен од најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација: Димензии: 46 cm x 31 cm x 18 cm Волумен: 24L Водоотпорен материјал Преден џеб со вентилација Внатрешен дел за лаптоп Странични џебови Рачка за носење Состав: 100% полиестер.
Подетално

Кога толку многу логоа на Swoosh можат да се вклопат надвор, замислете колку опрема може да собере внатре Nike Brasilia 9.5. унисекс ранецот за тренинг. Овој ранец ви нуди доволно организиран простор за да држите сè под контрола и да бидете подготвени за вашата следна авантура, дури и ако тоа е само одење на училиште или тренинг. Издржливиот дизајн е идеален за секојдневна употреба. Nike Brasilia 9.5 унисекс ранецот за тренинг е направен од најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Димензии: 46 cm x 31 cm x 18 cm
 • Волумен: 24L
 • Водоотпорен материјал
 • Преден џеб со вентилација
 • Внатрешен дел за лаптоп
 • Странични џебови
 • Рачка за носење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Основна поделба Опрема
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торби DC2647-013
  1.672 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торби DQ3433-010
  1.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Торби DH7709-026
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Помош