Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HEAD HEAD WIRSBAND 5''
Код на производ:
(010302-1)
HEAD

HEAD HEAD WIRSBAND 5''

Претходна цена
650 ДЕН
Моментална цена
650 ДЕН
Моментална цена
650 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV BV
  • 1 1
  • OSFT OSFT
  • MISC MISC
  • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Останата опрема
Категорија Опрема
Пол Unisex
Намена Тенис
Бренд HEAD
Возраст За сите возрасти
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош