Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Neo Swerve
Код на производ:
(21196U-KYP)
UMBRO

UMBRO Neo Swerve

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 4
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Umbro NEO SWERVE е професионална футсал топка. Изработен е од полиуретан со врвен квалитет со класични машински шевови кои најдобро се покажуваат на тврд терен. Скриениот меур е направен од квалитетен латекс кој нуди издржливост и долготрајност. Играјте како професионалец со Umbro NEO SWERVE футсал топката. Спецификација: Дебелина на материјал: 0,15 mm Внатрешни слоеви: 2 Латекс меур Машински шиени панели Број на панели: 16 Тежина: 410 – 450г Состав: TPU.
Подетално

Umbro NEO SWERVE е професионална футсал топка. Изработен е од полиуретан со врвен квалитет со класични машински шевови кои најдобро се покажуваат на тврд терен. Скриениот меур е направен од квалитетен латекс кој нуди издржливост и долготрајност. Играјте како професионалец со Umbro NEO SWERVE футсал топката.
Спецификација:

 • Дебелина на материјал: 0,15 mm
 • Внатрешни слоеви: 2
 • Латекс меур
 • Машински шиени панели
 • Број на панели: 16
 • Тежина: 410 – 450г
 • Состав: TPU

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топка
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош