Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE NIKE STRIKE
NIKE NIKE STRIKE
NIKE NIKE STRIKE
NIKE NIKE STRIKE
Код на производ:
(SX7152-463)
NIKE

NIKE NIKE STRIKE

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
990 ДЕН
Моментална цена
990 ДЕН
Моментална цена
990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S/M S/M
  • L/XL L/XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Костобран
Категорија Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош