Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ACTION Action
ACTION Action
ACTION Action
ACTION Action
ACTION Action
ACTION Action
Код на производ:
(PW-117C-HEARTS2)
ACTION

ACTION Action

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална цена
3.690 ДЕН
Цена со попуст
2.952 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • 2629 26-29
 • 2730 27-30
 • 2932 29-32
 • 3033 30-33
 • 3134 31-34
 • 3336 33-36
 • 3437 34-37
 • 3538 35-38
 • 3740 37-40
 • 3841 38-41
 • 3942 39-42
 • 4043 40-43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Action детските ролери за девојчиња им даваат шанса на вашите тинејџери да ги покажат своите најдобри перформанси. Четирите силиконски тркала на PVC шината обезбедуваат одлична подвижност, а кочницата на десниот ролер обезбедува контрола на движењето. Длабокиот профил со велкро ремен, и дополнително засилување со прилагодлив ремен го штити глуждот и самото стапало. Се одликуваат со атрактивен и функционален дизајн, овие ролери ќе им пружат на децата вистинска авантура. Спецификација: Длабок профил Врзување и велкро ремен Дополнително засилување со прилагодлив ремен Силиконски тркала PVC шина ABEC-5 индустриски лежишта Кочница на десниот ролер.
Подетално

Action детските ролери за девојчиња им даваат шанса на вашите тинејџери да ги покажат своите најдобри перформанси. Четирите силиконски тркала на PVC шината обезбедуваат одлична подвижност, а кочницата на десниот ролер обезбедува контрола на движењето. Длабокиот профил со велкро ремен, и дополнително засилување со прилагодлив ремен го штити глуждот и самото стапало. Се одликуваат со атрактивен и функционален дизајн, овие ролери ќе им пружат на децата вистинска авантура.
Спецификација:

 • Длабок профил
 • Врзување и велкро ремен
 • Дополнително засилување со прилагодлив ремен
 • Силиконски тркала
 • PVC шина
 • ABEC-5 индустриски лежишта
 • Кочница на десниот ролер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ролери
  Категорија Опрема
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Велосипедизам
  Бренд ACTION
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  2629 26-29
  2730 27-30
  2932 29-32
  3033 30-33
  3134 31-34
  3336 33-36
  3437 34-37
  3538 35-38
  3740 37-40
  3841 38-41
  3942 39-42
  4043 40-43
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ролери PW-122F-PINK
  2.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Ролери PW-117C-PNTK
  2.952 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Ролери PW-132B-PNBL
  3.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.290 ДЕН
  Помош