Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Predator
adidas Predator
adidas Predator
adidas Predator
adidas Predator
adidas Predator
adidas Predator
adidas Predator
adidas Predator
adidas Predator
Код на производ:
(H43741)
adidas

adidas Predator

Претходна цена
1.588 ДЕН
Моментална цена
1.588 ДЕН
Цена со попуст
1.270 ДЕН
Заштеда: 318 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 4
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Голманските ракавици на adidas PREDATOR ќе ви овозможат да ги запрете и најсилните удари. Технологијата Soft Grip применета на дланките ви помага да го одбраните секој удар. Шевовите од надворешната страна гарантираат дека вашите ракавици не создаваат непријатно чувство на кожата за време на натпреварот. Ременот со велкро лента на зглобот ги држи на место дури и по најсилните удари.Спецификации: Шевови од надворешна страна Појас со велкро ремен околу зглобот Состав на материјал (надворешен): 63 полиестер, 37% полиуретан Состав на материјал (дланка): 100% гума.
Подетално

Голманските ракавици на adidas PREDATOR ќе ви овозможат да ги запрете и најсилните удари. Технологијата Soft Grip применета на дланките ви помага да го одбраните секој удар. Шевовите од надворешната страна гарантираат дека вашите ракавици не создаваат непријатно чувство на кожата за време на натпреварот. Ременот со велкро лента на зглобот ги држи на место дури и по најсилните удари.

Спецификации:

 • Шевови од надворешна страна
 • Појас со велкро ремен околу зглобот
 • Состав на материјал (надворешен): 63 полиестер, 37% полиуретан
 • Состав на материјал (дланка): 100% гума

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Голмански ракавици
  Основна поделба Опрема
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X
  1
  2
  3
  3-
  4 4
  4-
  5 5
  5-
  6 6
  7 7
  8 8
  8-
  9 9
  9-
  10 10
  11 11
  12
  14
  OSFA
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош