Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas CUSH CRW 3PP
Код на производ:
(DZ9357)
adidas

adidas CUSH CRW 3PP

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

Претходна цена
688 ДЕН
Моментална цена
688 ДЕН
Моментална цена
688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • KXS 15-18 8.5-10.5
 • KS 19-22 10.6-12.8
 • KM 23-26 13.2-15.2
 • KL 27-30 16.5-17.8
 • KXL 30-34 18.7-20.4
 • K2XL 35-38 20.8-22.4
 • 2XS *
 • XS 34-36 20.8-22.1
 • S 37-39 22.9-24.2
 • M 40-42 24.6-25.9
 • L 43-45 26.7-28
 • XL 46-48 28.4-29.7
 • 2XL *
 • 3XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
KXS 15-18 8.5-10.5
KS 19-22 10.6-12.8
KM 23-26 13.2-15.2
KL 27-30 16.5-17.8
KXL 30-34 18.7-20.4
K2XL 35-38 20.8-22.4
2XS
XS 34-36 20.8-22.1
S 37-39 22.9-24.2
M 40-42 24.6-25.9
L 43-45 26.7-28
XL 46-48 28.4-29.7
2XL
3XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
KXS 15-18 8.5-10.5
KS 19-22 10.6-12.8
KM 23-26 13.2-15.2
KL 27-30 16.5-17.8
KXL 30-34 18.7-20.4
K2XL 35-38 20.8-22.4
2XS
XS 34-36 20.8-22.1
S 37-39 22.9-24.2
M 40-42 24.6-25.9
L 43-45 26.7-28
XL 46-48 28.4-29.7
2XL
3XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош