Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Код на производ:
(DM8308-071)
NIKE

NIKE Sportswear

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална цена
1.790 ДЕН
Моментална цена
1.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • OSFT *
 • MISC Унив.
 • 1SIZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е капа за студено, зимско време. Изработена од мек акрилен плет, оваа Nike капа ви дава поедноставен изглед изглед кој е совршен за да се вклопи во вашата омилена зимска гардероба. Futura логото со везен Nike потпис на ова задолжително зимско парче облека, дава автентичен, препознатлив изглед. Совршено прилагодливиот раб обезбедува опуштено, удобно чувство.Спецификација: Машка зимска капа Материјал: 100% акрилик.
Подетално

Nike Sportswear е капа за студено, зимско време. Изработена од мек акрилен плет, оваа Nike капа ви дава поедноставен изглед изглед кој е совршен за да се вклопи во вашата омилена зимска гардероба. Futura логото со везен Nike потпис на ова задолжително зимско парче облека, дава автентичен, препознатлив изглед. Совршено прилагодливиот раб обезбедува опуштено, удобно чувство.
Спецификација:

 • Машка зимска капа
 • Материјал: 100% акрилик

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Основна поделба Текстил
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Sportswear е капа за студено, зимско време. Изработена од мек акрилен плет, оваа Nike капа ви дава поедноставен изглед изглед кој е совршен за да се вклопи во вашата омилена зимска гардероба. Futura логото со везен Nike потпис на ова задолжително зимско парче облека, дава автентичен, препознатлив изглед. Совршено прилагодливиот раб обезбедува опуштено, удобно чувство.
  Спецификација:

 • Машка зимска капа
 • Материјал: 100% акрилик

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Основна поделба Текстил
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara
  Помош