Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas POWER V GRAPHIC
adidas POWER V GRAPHIC
adidas POWER V GRAPHIC
adidas POWER V GRAPHIC
adidas POWER V GRAPHIC
adidas POWER V GRAPHIC
adidas POWER V GRAPHIC
adidas POWER V GRAPHIC
adidas POWER V GRAPHIC
adidas POWER V GRAPHIC
Код на производ:
(H45601)
adidas

adidas POWER V GRAPHIC

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
2.288 ДЕН
Моментална цена
2.288 ДЕН
Цена со попуст
1.830 ДЕН
Заштеда: 458 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD *
 • BV *
 • YTH *
 • 1 *
 • UNSZ *
 • S *
 • OSFY *
 • OSFW *
 • OSFA *
 • OSFL *
 • OSFM *
 • OS *
 • M *
 • L *
 • ONE *
 • NS *
 • PRO *
 • 12OZ *
 • 14OZ *
 • 16OZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas POWER 5 ранецот има неколку џебови за одлична организација на вашите работи. Наполнете го до крај со се што ви треба за работа, тренинг или викенд надвор од градот и лесно поминете низ сето тоа. Ако ви треба брзо лаптоп, надворешната преграда во која можете да го складирате овозможува лесен пристап. Со страничните ремени, затегнете го ранецот и распоредете го товарот. Овој производ е направен од Primegreen, серија рециклирани материјали со високи перформанси.  Спецификација: Unisex ранец Димензии: 48,5cm x 33cm x 18cm Волумен: 25,75 L Преден џеб со патент Странични мрежести џебови Странични ремени Надворешна поставена преграда за лаптоп Материјал: 100% рециклиран полиестер Боја: Orbit green .
Подетално

adidas POWER 5 ранецот има неколку џебови за одлична организација на вашите работи. Наполнете го до крај со се што ви треба за работа, тренинг или викенд надвор од градот и лесно поминете низ сето тоа. Ако ви треба брзо лаптоп, надворешната преграда во која можете да го складирате овозможува лесен пристап. Со страничните ремени, затегнете го ранецот и распоредете го товарот. Овој производ е направен од Primegreen, серија рециклирани материјали со високи перформанси.

 Спецификација:

 • Unisex ранец
 • Димензии: 48,5cm x 33cm x 18cm
 • Волумен: 25,75 L
 • Преден џеб со патент
 • Странични мрежести џебови
 • Странични ремени
 • Надворешна поставена преграда за лаптоп
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: Orbit green
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas POWER 5 ранецот има неколку џебови за одлична организација на вашите работи. Наполнете го до крај со се што ви треба за работа, тренинг или викенд надвор од градот и лесно поминете низ сето тоа. Ако ви треба брзо лаптоп, надворешната преграда во која можете да го складирате овозможува лесен пристап. Со страничните ремени, затегнете го ранецот и распоредете го товарот. Овој производ е направен од Primegreen, серија рециклирани материјали со високи перформанси.

 Спецификација:

 • Unisex ранец
 • Димензии: 48,5cm x 33cm x 18cm
 • Волумен: 25,75 L
 • Преден џеб со патент
 • Странични мрежести џебови
 • Странични ремени
 • Надворешна поставена преграда за лаптоп
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: Orbit green
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош