Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Brasilia JDI Mini
NIKE Brasilia JDI Mini
NIKE Brasilia JDI Mini
NIKE Brasilia JDI Mini
NIKE Brasilia JDI Mini
NIKE Brasilia JDI Mini
NIKE Brasilia JDI Mini
NIKE Brasilia JDI Mini
NIKE Brasilia JDI Mini
NIKE Brasilia JDI Mini
Код на производ:
(DB3248-010)
NIKE

NIKE Brasilia JDI Mini

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC Унив.
 • 1SIZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Brasilia JDI Mini е детски ранец со помали димензии, но доволно простран за да ги собере сите потребни работи. Овој модел се одликува со функционален и поедноставен дизајн со уште поедноставен пристап. Изработен е од издржлив, водоотпорен материјал со атрактивна графика од која децата ќе бидат воодушевени. Се одликува со главен дел со двостран, лизгачки патент, надворешна преграда за складирање мали предмети и странични мрежести прегради за шише. Поставата на задната страна на ранецот и обложените ремени за рамо обезбедуваат удобност при носење. Спецификација: Детски ранец - lifestyle Димензии: 33cm x 25cm x 12cm Водоотпорен материјал Надворешна преграда со патент Лесно одржување Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Brasilia JDI Mini е детски ранец со помали димензии, но доволно простран за да ги собере сите потребни работи. Овој модел се одликува со функционален и поедноставен дизајн со уште поедноставен пристап. Изработен е од издржлив, водоотпорен материјал со атрактивна графика од која децата ќе бидат воодушевени. Се одликува со главен дел со двостран, лизгачки патент, надворешна преграда за складирање мали предмети и странични мрежести прегради за шише. Поставата на задната страна на ранецот и обложените ремени за рамо обезбедуваат удобност при носење.
Спецификација:

 • Детски ранец - lifestyle
 • Димензии: 33cm x 25cm x 12cm
 • Водоотпорен материјал
 • Надворешна преграда со патент
 • Лесно одржување
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Основна поделба Опрема
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Brasilia JDI Mini е детски ранец со помали димензии, но доволно простран за да ги собере сите потребни работи. Овој модел се одликува со функционален и поедноставен дизајн со уште поедноставен пристап. Изработен е од издржлив, водоотпорен материјал со атрактивна графика од која децата ќе бидат воодушевени. Се одликува со главен дел со двостран, лизгачки патент, надворешна преграда за складирање мали предмети и странични мрежести прегради за шише. Поставата на задната страна на ранецот и обложените ремени за рамо обезбедуваат удобност при носење.
  Спецификација:

 • Детски ранец - lifestyle
 • Димензии: 33cm x 25cm x 12cm
 • Водоотпорен материјал
 • Надворешна преграда со патент
 • Лесно одржување
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Основна поделба Опрема
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец DA5848-010
  1.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Ранец BA5559-630
  1.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Ранец BA6030-630
  1.253 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.790 ДЕН
  Помош