Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear Utility Patch
NIKE Sportswear Utility Patch
NIKE Sportswear Utility Patch
NIKE Sportswear Utility Patch
Код на производ:
(DM8310-010)
NIKE

NIKE Sportswear Utility Patch

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • OSFT *
 • MISC Унив.
 • 1SIZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Utility Patch е машка капа со четири шари и еден раб. Плетена со мек акрилик како кашмир, оваа Nike капа комбинира 4 дезени за да создаде свеж изглед. Futura логото на круна, деталите и обрачот сошиени бисери го издигнуваат неговиот изглед на повисоко ниво. Акрилната ткаенина како кашмир ви дава меко, удобно чувство. Плетениот дизајн и Futura логото обезбедуваат топло, модерно чувство. Спецификација: Машка зимска капа Материјал: 51% памук / 48% полиестер / 1% вискоза.
Подетално

Nike Sportswear Utility Patch е машка капа со четири шари и еден раб. Плетена со мек акрилик како кашмир, оваа Nike капа комбинира 4 дезени за да создаде свеж изглед. Futura логото на круна, деталите и обрачот сошиени бисери го издигнуваат неговиот изглед на повисоко ниво. Акрилната ткаенина како кашмир ви дава меко, удобно чувство. Плетениот дизајн и Futura логото обезбедуваат топло, модерно чувство.
Спецификација:

 • Машка зимска капа
 • Материјал: 51% памук / 48% полиестер / 1% вискоза

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Основна поделба Текстил
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Sportswear Utility Patch е машка капа со четири шари и еден раб. Плетена со мек акрилик како кашмир, оваа Nike капа комбинира 4 дезени за да создаде свеж изглед. Futura логото на круна, деталите и обрачот сошиени бисери го издигнуваат неговиот изглед на повисоко ниво. Акрилната ткаенина како кашмир ви дава меко, удобно чувство. Плетениот дизајн и Futura логото обезбедуваат топло, модерно чувство.
  Спецификација:

 • Машка зимска капа
 • Материјал: 51% памук / 48% полиестер / 1% вискоза

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Основна поделба Текстил
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara
  Помош