Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear Revel
NIKE Sportswear Revel
NIKE Sportswear Revel
NIKE Sportswear Revel
NIKE Sportswear Revel
NIKE Sportswear Revel
NIKE Sportswear Revel
NIKE Sportswear Revel
NIKE Sportswear Revel
NIKE Sportswear Revel
Код на производ:
(DO2389-256)
NIKE

NIKE Sportswear Revel

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC Унив.
 • 1SIZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Revel е женска торбица совршена за секој ден. Со концизен дизајн што одговара на секој стил, совршена за вашите најважни работи. Се одликува со заден џеб со патент и магнетна тока за затворање. Направена е од мешавина на материјали кои содржат минимум 75% рециклирани влакна. Вашите клучеви, картички и телефон се добро организирани за брз пристап и безбедни во малиот внатрешен и заден џеб со патент. Прилагодливиот ремен за рамо нуди различни стилски опции за прилагодување. Swoosh се појавува во форма на мал привезок на патентот и како печатена графика на предната страна Спецификација: Женска торбица Димензии: 23cm x 5cm x 15cm Материјал: 100% полиестер .
Подетално

Nike Sportswear Revel е женска торбица совршена за секој ден. Со концизен дизајн што одговара на секој стил, совршена за вашите најважни работи. Се одликува со заден џеб со патент и магнетна тока за затворање. Направена е од мешавина на материјали кои содржат минимум 75% рециклирани влакна. Вашите клучеви, картички и телефон се добро организирани за брз пристап и безбедни во малиот внатрешен и заден џеб со патент. Прилагодливиот ремен за рамо нуди различни стилски опции за прилагодување. Swoosh се појавува во форма на мал привезок на патентот и како печатена графика на предната страна
Спецификација:

 • Женска торбица
 • Димензии: 23cm x 5cm x 15cm
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Основна поделба Опрема
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Sportswear Revel е женска торбица совршена за секој ден. Со концизен дизајн што одговара на секој стил, совршена за вашите најважни работи. Се одликува со заден џеб со патент и магнетна тока за затворање. Направена е од мешавина на материјали кои содржат минимум 75% рециклирани влакна. Вашите клучеви, картички и телефон се добро организирани за брз пристап и безбедни во малиот внатрешен и заден џеб со патент. Прилагодливиот ремен за рамо нуди различни стилски опции за прилагодување. Swoosh се појавува во форма на мал привезок на патентот и како печатена графика на предната страна
  Спецификација:

 • Женска торбица
 • Димензии: 23cm x 5cm x 15cm
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Основна поделба Опрема
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош