Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear Futura 365
NIKE Sportswear Futura 365
NIKE Sportswear Futura 365
NIKE Sportswear Futura 365
NIKE Sportswear Futura 365
NIKE Sportswear Futura 365
NIKE Sportswear Futura 365
NIKE Sportswear Futura 365
NIKE Sportswear Futura 365
NIKE Sportswear Futura 365
Код на производ:
(DA6664-010)
NIKE

NIKE Sportswear Futura 365

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC Унив.
 • 1SIZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Futura 365 е женска торбица за на гради со класичен изглед и безвременска функционалност. Оваа Nike торбица додава совршена доза на мода, преку временски тестиран и прифатен дизајн за брзо излегување од дома. Неколкуте прегради со патент ви овозможуваат да ги организирате вашите работи на одличен начин, додека прилагодливиот ремен ви овозможува совршено прилагодување додека сте во движење. Сè што ќе спакувате во оваа торбица е безбедно и на дофат на раката. Издржливата полиестерска ткаенина ѝ дава издржливост на оваа торбица.Спецификација: Женска lifestyle торбица Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Futura 365 е женска торбица за на гради со класичен изглед и безвременска функционалност. Оваа Nike торбица додава совршена доза на мода, преку временски тестиран и прифатен дизајн за брзо излегување од дома. Неколкуте прегради со патент ви овозможуваат да ги организирате вашите работи на одличен начин, додека прилагодливиот ремен ви овозможува совршено прилагодување додека сте во движење. Сè што ќе спакувате во оваа торбица е безбедно и на дофат на раката. Издржливата полиестерска ткаенина ѝ дава издржливост на оваа торбица.
Спецификација:

 • Женска lifestyle торбица
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Основна поделба Опрема
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Sportswear Futura 365 е женска торбица за на гради со класичен изглед и безвременска функционалност. Оваа Nike торбица додава совршена доза на мода, преку временски тестиран и прифатен дизајн за брзо излегување од дома. Неколкуте прегради со патент ви овозможуваат да ги организирате вашите работи на одличен начин, додека прилагодливиот ремен ви овозможува совршено прилагодување додека сте во движење. Сè што ќе спакувате во оваа торбица е безбедно и на дофат на раката. Издржливата полиестерска ткаенина ѝ дава издржливост на оваа торбица.
  Спецификација:

 • Женска lifestyle торбица
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Основна поделба Опрема
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош