Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear Reversible
NIKE Sportswear Reversible
NIKE Sportswear Reversible
NIKE Sportswear Reversible
Код на производ:
(DM8309-063)
NIKE

NIKE Sportswear Reversible

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • OSFT *
 • MISC Унив.
 • 1SIZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е унисекс капа што ќе го издигне вашиот стил на повисоко ниво. Мека и подготвена за зимските денови, оваа Nike капа е направена без раб и има две лица за инстант промена на стилот. Етикетата со рамка го акцентира Swoosh логото од која страна и да го носите. Оваа капа е 2 во 1, бидејќи ви нуди два различни дизајни. Ткаенината од која е направена е мека и топла. Спецификација: Унисекс зимска капка Две лица Материјал: 100% акрилик.
Подетално

Nike Sportswear е унисекс капа што ќе го издигне вашиот стил на повисоко ниво. Мека и подготвена за зимските денови, оваа Nike капа е направена без раб и има две лица за инстант промена на стилот. Етикетата со рамка го акцентира Swoosh логото од која страна и да го носите. Оваа капа е 2 во 1, бидејќи ви нуди два различни дизајни. Ткаенината од која е направена е мека и топла.
Спецификација:

 • Унисекс зимска капка
 • Две лица
 • Материјал: 100% акрилик

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Основна поделба Текстил
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Sportswear е унисекс капа што ќе го издигне вашиот стил на повисоко ниво. Мека и подготвена за зимските денови, оваа Nike капа е направена без раб и има две лица за инстант промена на стилот. Етикетата со рамка го акцентира Swoosh логото од која страна и да го носите. Оваа капа е 2 во 1, бидејќи ви нуди два различни дизајни. Ткаенината од која е направена е мека и топла.
  Спецификација:

 • Унисекс зимска капка
 • Две лица
 • Материјал: 100% акрилик

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Основна поделба Текстил
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara
  Помош