Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Brasilia Duffel (Medium)
NIKE Brasilia Duffel (Medium)
NIKE Brasilia Duffel (Medium)
NIKE Brasilia Duffel (Medium)
NIKE Brasilia Duffel (Medium)
NIKE Brasilia Duffel (Medium)
NIKE Brasilia Duffel (Medium)
NIKE Brasilia Duffel (Medium)
NIKE Brasilia Duffel (Medium)
NIKE Brasilia Duffel (Medium)
Код на производ:
(BA5955-230)
NIKE

NIKE Brasilia Duffel (Medium)

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • OSFT *
 • MISC Унив.
 • 1SIZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Brasilia е спортска торба со модерен дизајн, кој е инспириран од фудбалската игра и носи атрактивен изглед и функционалност. Совршена е за да ја спакувате опремата за тренинг или гардероба за кратки авантури. Двојниот патент на главната, голема преграда овозможува лесно отворање и затворање на торбата и безбедно складирање на работите. Специјалната преграда има и патент и е практична за одвојување на патиките од другите работи. Двете рачки и ременот за рамо ви овозможуваат да ја носите на различни начини во зависност од тежината на предметите во неа. Полиестерската ткаенина, од која е направена торбата, е издржлива и лесна за одржување. Страничните џебови со патент овозможуваат лесен пристап до вашите ситници.Спецификација: Спортска торба со средна големина Лесен пристап до главната преграда со патент Вграден прилагодлив ремен Димензии: 64cm x 30cm x 30cm Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Brasilia е спортска торба со модерен дизајн, кој е инспириран од фудбалската игра и носи атрактивен изглед и функционалност. Совршена е за да ја спакувате опремата за тренинг или гардероба за кратки авантури. Двојниот патент на главната, голема преграда овозможува лесно отворање и затворање на торбата и безбедно складирање на работите. Специјалната преграда има и патент и е практична за одвојување на патиките од другите работи. Двете рачки и ременот за рамо ви овозможуваат да ја носите на различни начини во зависност од тежината на предметите во неа. Полиестерската ткаенина, од која е направена торбата, е издржлива и лесна за одржување. Страничните џебови со патент овозможуваат лесен пристап до вашите ситници.
Спецификација:

 • Спортска торба со средна големина
 • Лесен пристап до главната преграда со патент
 • Вграден прилагодлив ремен
 • Димензии: 64cm x 30cm x 30cm
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Основна поделба Опрема
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Brasilia е спортска торба со модерен дизајн, кој е инспириран од фудбалската игра и носи атрактивен изглед и функционалност. Совршена е за да ја спакувате опремата за тренинг или гардероба за кратки авантури. Двојниот патент на главната, голема преграда овозможува лесно отворање и затворање на торбата и безбедно складирање на работите. Специјалната преграда има и патент и е практична за одвојување на патиките од другите работи. Двете рачки и ременот за рамо ви овозможуваат да ја носите на различни начини во зависност од тежината на предметите во неа. Полиестерската ткаенина, од која е направена торбата, е издржлива и лесна за одржување. Страничните џебови со патент овозможуваат лесен пристап до вашите ситници.
  Спецификација:

 • Спортска торба со средна големина
 • Лесен пристап до главната преграда со патент
 • Вграден прилагодлив ремен
 • Димензии: 64cm x 30cm x 30cm
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Основна поделба Опрема
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara
  Помош