Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Drawstring
NIKE Drawstring
NIKE Drawstring
NIKE Drawstring
NIKE Drawstring
NIKE Drawstring
NIKE Drawstring
NIKE Drawstring
Код на производ:
(DB3045-010)
NIKE

NIKE Drawstring

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC Унив.
 • 1SIZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike детската торбица обезбедува онолку простор колку што ѝм е потребно за да ги спакуваат сите работи за тренинг. Дополнителниот џеб со патент од предната страна е практично решение за сите ситници. Двојните јажиња се урбани и обезбедуваат оптимално оптоварување. Изработена е од полиестер што ја прави отпорна и издржлива. Конечниот изглед го носи колоритната графика која додава урбан печат и препознатлив стил.   Спецификација:   Детска торбица - lifestyle Дополнителен џеб со патент Прилагодливи јажиња Состав: 100% полиестер .
Подетално

Nike детската торбица обезбедува онолку простор колку што ѝм е потребно за да ги спакуваат сите работи за тренинг. Дополнителниот џеб со патент од предната страна е практично решение за сите ситници. Двојните јажиња се урбани и обезбедуваат оптимално оптоварување. Изработена е од полиестер што ја прави отпорна и издржлива. Конечниот изглед го носи колоритната графика која додава урбан печат и препознатлив стил.

 

Спецификација:

 

 • Детска торбица - lifestyle
 • Дополнителен џеб со патент
 • Прилагодливи јажиња
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Вреќа за тренинг
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
OSFT
MISC Унив.
1SIZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike детската торбица обезбедува онолку простор колку што ѝм е потребно за да ги спакуваат сите работи за тренинг. Дополнителниот џеб со патент од предната страна е практично решение за сите ситници. Двојните јажиња се урбани и обезбедуваат оптимално оптоварување. Изработена е од полиестер што ја прави отпорна и издржлива. Конечниот изглед го носи колоритната графика која додава урбан печат и препознатлив стил.

 

Спецификација:

 

 • Детска торбица - lifestyle
 • Дополнителен џеб со патент
 • Прилагодливи јажиња
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Вреќа за тренинг
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
OSFT
MISC Унив.
1SIZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Помош