Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE PRO WRIST AND THUMB WRAP 3.0
Код на производ:
(N.100.0679.010.OS)
NIKE

NIKE PRO WRIST AND THUMB WRAP 3.0

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
872 ДЕН
Заштеда: 218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD *
 • BV Унив.
 • YTH *
 • 1 *
 • UNSZ *
 • S S
 • OSFY *
 • OSFW *
 • OSFA *
 • OSFL *
 • OSFM *
 • OS *
 • M M
 • L *
 • ONE *
 • NS Унив.
 • PRO *
 • 12OZ *
 • 14OZ *
 • 16OZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike PRO WRIST AND THUMB WRAP 3.0 BLACK / е унисекс стегач што ги зацврстува зглобот и палецот и ви овозможува да тренирате со намален ризик од повреда. Овој стегач ви овозможува удобна потпора со мала компресија на покриената површина. Изработен е од издржлив материјал и има слотови за подобра циркулација на воздухот. Лесно се одржува и може да се пере во машина за перење. Со овој унисекс стегач за зглоб и палец, вашите тренинзи ќе бидат побезбедни. Спецификација: Унисекс стегач за зглоб и палец Пакетот содржи 1 парче Состав: 40% неопрен, 38% полиестер, 13% најлон, 9% спандекс Боја: црна Код на производот: Н.100.0679.010.ОС .
Подетално

Nike PRO WRIST AND THUMB WRAP 3.0 BLACK / е унисекс стегач што ги зацврстува зглобот и палецот и ви овозможува да тренирате со намален ризик од повреда. Овој стегач ви овозможува удобна потпора со мала компресија на покриената површина. Изработен е од издржлив материјал и има слотови за подобра циркулација на воздухот. Лесно се одржува и може да се пере во машина за перење. Со овој унисекс стегач за зглоб и палец, вашите тренинзи ќе бидат побезбедни.

Спецификација:

 • Унисекс стегач за зглоб и палец
 • Пакетот содржи 1 парче
 • Состав: 40% неопрен, 38% полиестер, 13% најлон, 9% спандекс
 • Боја: црна
 • Код на производот: Н.100.0679.010.ОС
Карактеристика Вредност
Категорија Стегач
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
BV Унив.
YTH
1
UNSZ
S S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M M
L
ONE
NS Унив.
PRO
12OZ
14OZ
16OZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike PRO WRIST AND THUMB WRAP 3.0 BLACK / е унисекс стегач што ги зацврстува зглобот и палецот и ви овозможува да тренирате со намален ризик од повреда. Овој стегач ви овозможува удобна потпора со мала компресија на покриената површина. Изработен е од издржлив материјал и има слотови за подобра циркулација на воздухот. Лесно се одржува и може да се пере во машина за перење. Со овој унисекс стегач за зглоб и палец, вашите тренинзи ќе бидат побезбедни.

Спецификација:

 • Унисекс стегач за зглоб и палец
 • Пакетот содржи 1 парче
 • Состав: 40% неопрен, 38% полиестер, 13% најлон, 9% спандекс
 • Боја: црна
 • Код на производот: Н.100.0679.010.ОС
Карактеристика Вредност
Категорија Стегач
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
BV Унив.
YTH
1
UNSZ
S S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M M
L
ONE
NS Унив.
PRO
12OZ
14OZ
16OZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош