Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE SWOOSH KNIT GLOVES 2.0
Код на производ:
(N.100.0667.010.LX)
NIKE

NIKE SWOOSH KNIT GLOVES 2.0

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Цена со попуст
593 ДЕН
Заштеда: 197 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD *
 • BV *
 • YTH *
 • 1 *
 • UNSZ *
 • S *
 • OSFY *
 • OSFW *
 • OSFA *
 • OSFL *
 • OSFM *
 • OS *
 • M *
 • L *
 • ONE *
 • NS Унив.
 • PRO *
 • 12OZ *
 • 14OZ *
 • 16OZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Топли и удобни, Nike Swoosh Knit 2.0 детските ракавици наменети за тинејџери се идеални за спортски активности како скијање, трчање, планинарење и слично.Едноставниот дизајн, лесно се вклопува во сите комбинации, а Nike логото ја нагласува спортската нота. Спецификација: Материјал: 95% акрилик, 5% спандекс Боја: Црна Код на производот: N.100.0667.010.LX .
Подетално

Топли и удобни, Nike Swoosh Knit 2.0 детските ракавици наменети за тинејџери се идеални за спортски активности како скијање, трчање, планинарење и слично.Едноставниот дизајн, лесно се вклопува во сите комбинации, а Nike логото ја нагласува спортската нота.

Спецификација:

 • Материјал: 95% акрилик, 5% спандекс
 • Боја: Црна
 • Код на производот: N.100.0667.010.LX
Карактеристика Вредност
Категорија Ракавици
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Скијање
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE
NS Унив.
PRO
12OZ
14OZ
16OZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Топли и удобни, Nike Swoosh Knit 2.0 детските ракавици наменети за тинејџери се идеални за спортски активности како скијање, трчање, планинарење и слично.Едноставниот дизајн, лесно се вклопува во сите комбинации, а Nike логото ја нагласува спортската нота.

Спецификација:

 • Материјал: 95% акрилик, 5% спандекс
 • Боја: Црна
 • Код на производот: N.100.0667.010.LX
Карактеристика Вредност
Категорија Ракавици
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Скијање
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE
NS Унив.
PRO
12OZ
14OZ
16OZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ракавици N.100.0667.010.SM
632 ДЕН
Заштеда 20%
790 ДЕН
Помош