Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Strike Winter Warrior
NIKE Strike Winter Warrior
NIKE Strike Winter Warrior
NIKE Strike Winter Warrior
NIKE Strike Winter Warrior
NIKE Strike Winter Warrior
Код на производ:
(DC9165-010)
NIKE

NIKE Strike Winter Warrior

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Strike Winter Warrior шалот е одличен сојузник во борбата против студеното време. Изработен е од мек материјал кој го покрива лицето, вратот и ушите, заштитувајќи ве од студот. Добро се прилепува и нема да се поместува за време на вашите спортски активности. Благодарение на Dri-FIT технологијата на материјалот што ја апсорбира влагата, сигурно ќе останете суви. Врвката ви овозможува да го прилагодите на своите мери. Спецификација: Состав: 100% полиестер Машинско перење.
Подетално

Nike Strike Winter Warrior шалот е одличен сојузник во борбата против студеното време. Изработен е од мек материјал кој го покрива лицето, вратот и ушите, заштитувајќи ве од студот. Добро се прилепува и нема да се поместува за време на вашите спортски активности. Благодарение на Dri-FIT технологијата на материјалот што ја апсорбира влагата, сигурно ќе останете суви. Врвката ви овозможува да го прилагодите на своите мери.
Спецификација:

 • Состав: 100% полиестер
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Останата опрема
  Основна поделба Текстил
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS Унив.

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Strike Winter Warrior шалот е одличен сојузник во борбата против студеното време. Изработен е од мек материјал кој го покрива лицето, вратот и ушите, заштитувајќи ве од студот. Добро се прилепува и нема да се поместува за време на вашите спортски активности. Благодарение на Dri-FIT технологијата на материјалот што ја апсорбира влагата, сигурно ќе останете суви. Врвката ви овозможува да го прилагодите на своите мери.
  Спецификација:

 • Состав: 100% полиестер
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Останата опрема
  Основна поделба Текстил
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS Унив.

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara
  Помош