Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE G NSW TRK SUIT TRICOT
NIKE G NSW TRK SUIT TRICOT
NIKE G NSW TRK SUIT TRICOT
NIKE G NSW TRK SUIT TRICOT
NIKE G NSW TRK SUIT TRICOT
NIKE G NSW TRK SUIT TRICOT
NIKE G NSW TRK SUIT TRICOT
NIKE G NSW TRK SUIT TRICOT
NIKE G NSW TRK SUIT TRICOT
NIKE G NSW TRK SUIT TRICOT
Детски сет
Код на производ:
(CU8374-814)
NIKE

NIKE G NSW TRK SUIT TRICOT

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г.
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г.
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е lifestyle тренерка за тинејџерки . Совршено лесна и удобна, оваа тренерка е идеален избор за бескрајно долги прошетки, лежерни излегувања со пријателите или моменти на релаксација после тренинг. Останете доследни на класичниот спортски стил кој црпи инспирација од богатото наследство на брендот и му оддава почит на легендарниот Windrunner дизајн. Комбинацијата на горниот дел со патент и едноставниот долен дел со регуларен крој ќе ви даде суптилен изглед кој можете да го носите секој ден. Ткаенината е мека и многу пријатна на допир, за да можете да уживате во чувството на удобност во текот на целиот ден. Спецификација: Nike графика Еластични делови на ракавите и работ Прилагодлив еластичен појас Дозволено перење во машина Состав: 100% полиестер .
Подетално

Nike Sportswear е lifestyle тренерка за тинејџерки . Совршено лесна и удобна, оваа тренерка е идеален избор за бескрајно долги прошетки, лежерни излегувања со пријателите или моменти на релаксација после тренинг. Останете доследни на класичниот спортски стил кој црпи инспирација од богатото наследство на брендот и му оддава почит на легендарниот Windrunner дизајн. Комбинацијата на горниот дел со патент и едноставниот долен дел со регуларен крој ќе ви даде суптилен изглед кој можете да го носите секој ден. Ткаенината е мека и многу пријатна на допир, за да можете да уживате во чувството на удобност во текот на целиот ден.

Спецификација:

 • Nike графика
 • Еластични делови на ракавите и работ
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear е lifestyle тренерка за тинејџерки . Совршено лесна и удобна, оваа тренерка е идеален избор за бескрајно долги прошетки, лежерни излегувања со пријателите или моменти на релаксација после тренинг. Останете доследни на класичниот спортски стил кој црпи инспирација од богатото наследство на брендот и му оддава почит на легендарниот Windrunner дизајн. Комбинацијата на горниот дел со патент и едноставниот долен дел со регуларен крој ќе ви даде суптилен изглед кој можете да го носите секој ден. Ткаенината е мека и многу пријатна на допир, за да можете да уживате во чувството на удобност во текот на целиот ден.

Спецификација:

 • Nike графика
 • Еластични делови на ракавите и работ
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сет CU8374-010
Nike Sportswear Big Kids 'Tracksuit се детски тренерки наменети за девојчиња на учи...
2.712 ДЕН
Заштеда 20%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сет 9A2695-A8F
Топол зимски Nike сет за деца - капа со ракавици и препознатливото лого на Nike.
833 ДЕН
Заштеда 30%
1.190 ДЕН
Помош