Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Scarlett
ELLESSE Scarlett
ELLESSE Scarlett
ELLESSE Scarlett
Код на производ:
(ELE213F120-01)
ELLESSE

ELLESSE Scarlett

Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 Унив.
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE Унив.
 • NS Унив.
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Scarlett е женски lifestyle ранец кој можете да го носите секој ден. Изработен е од материјал кој е лесен и едноставен за одржување. Доволно е простран за гардероба, книги или какви било други потребни ситници што треба да ги понесете со себе. Страничните џебови се практични за шише вода или некои ситници кои треба да ви бидат на дофат на раката. Бидејќи има минималистички дизајн, овој ранец можете да го вклопите во различни комбинации на облека. Спецификација: Состав: 100% најлон Странични џебови Боја: црна.
Подетално

Ellesse Scarlett е женски lifestyle ранец кој можете да го носите секој ден. Изработен е од материјал кој е лесен и едноставен за одржување. Доволно е простран за гардероба, книги или какви било други потребни ситници што треба да ги понесете со себе. Страничните џебови се практични за шише вода или некои ситници кои треба да ви бидат на дофат на раката. Бидејќи има минималистички дизајн, овој ранец можете да го вклопите во различни комбинации на облека.
Спецификација:

 • Состав: 100% најлон
 • Странични џебови
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  CHLD
  BV
  YTH
  1 Унив.
  UNSZ
  S
  OSFY
  OSFW
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OS
  M
  L
  ONE Унив.
  NS Унив.
  PRO
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец ELE221F124-12
  1.533 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец ELE221F123-01
  1.743 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец ELE221F124-10
  1.533 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.190 ДЕН
  Помош