Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
UMBRO LOGO BEANIE
UMBRO LOGO BEANIE
UMBRO LOGO BEANIE
UMBRO LOGO BEANIE
Код на производ:
(UME213M401-01)
UMBRO

UMBRO LOGO BEANIE

Претходна цена
590 ДЕН
Моментална цена
590 ДЕН
Цена со попуст
354 ДЕН
Заштеда: 236 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD *
 • BV *
 • YTH *
 • 1 *
 • UNSZ *
 • S Унив.
 • OSFY *
 • OSFW *
 • OSFA *
 • OSFL *
 • OSFM *
 • OS *
 • M Унив.
 • L *
 • ONE *
 • NS *
 • PRO *
 • 12OZ *
 • 14OZ *
 • 16OZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S Унив.
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M Унив.
L
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S Унив.
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M Унив.
L
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош