Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Y NK BRSLA JDI MINI BKPK-AOP FA21
NIKE Y NK BRSLA JDI MINI BKPK-AOP FA21
NIKE Y NK BRSLA JDI MINI BKPK-AOP FA21
NIKE Y NK BRSLA JDI MINI BKPK-AOP FA21
NIKE Y NK BRSLA JDI MINI BKPK-AOP FA21
NIKE Y NK BRSLA JDI MINI BKPK-AOP FA21
NIKE Y NK BRSLA JDI MINI BKPK-AOP FA21
NIKE Y NK BRSLA JDI MINI BKPK-AOP FA21
NIKE Y NK BRSLA JDI MINI BKPK-AOP FA21
NIKE Y NK BRSLA JDI MINI BKPK-AOP FA21
Код на производ:
(DA5848-010)
NIKE

NIKE Y NK BRSLA JDI MINI BKPK-AOP FA21

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
1.112 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Brasilia JDI Mini е детски ранец со помала димензија, но доволно простран за да ги собере сите работи кои ви се потребни. Овој модел се одликува со функционален и поедноставен дизајн со уште поедноставен пристап. Изработен е од издржлив, водоотпорен материјал со атрактивна графика од кој децата ќе бидат воодушевени. Има главен дел со двостран лизгачки патент, надворешна преграда за чување ситници и странични мрежести прегради за шише вода. Обложените ремени обезбедуваат удобност при носењето. Спецификација: Детски ранец - lifestyle Димензии: 33cm x 25cm x 12cm Водоотпорен материјал Надворешна преграда со патент Лесно одржување Состав: 100% полиестер .
Подетално

Nike Brasilia JDI Mini е детски ранец со помала димензија, но доволно простран за да ги собере сите работи кои ви се потребни. Овој модел се одликува со функционален и поедноставен дизајн со уште поедноставен пристап. Изработен е од издржлив, водоотпорен материјал со атрактивна графика од кој децата ќе бидат воодушевени. Има главен дел со двостран лизгачки патент, надворешна преграда за чување ситници и странични мрежести прегради за шише вода. Обложените ремени обезбедуваат удобност при носењето.

Спецификација:

 • Детски ранец - lifestyle
 • Димензии: 33cm x 25cm x 12cm
 • Водоотпорен материјал
 • Надворешна преграда со патент
 • Лесно одржување
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Brasilia JDI Mini е детски ранец со помала димензија, но доволно простран за да ги собере сите работи кои ви се потребни. Овој модел се одликува со функционален и поедноставен дизајн со уште поедноставен пристап. Изработен е од издржлив, водоотпорен материјал со атрактивна графика од кој децата ќе бидат воодушевени. Има главен дел со двостран лизгачки патент, надворешна преграда за чување ситници и странични мрежести прегради за шише вода. Обложените ремени обезбедуваат удобност при носењето.

Спецификација:

 • Детски ранец - lifestyle
 • Димензии: 33cm x 25cm x 12cm
 • Водоотпорен материјал
 • Надворешна преграда со патент
 • Лесно одржување
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош