Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Academy
NIKE Academy
NIKE Academy
NIKE Academy
NIKE Academy
NIKE Academy
Код на производ:
(DA5435-011)
NIKE

NIKE Academy

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Цена со попуст
592 ДЕН
Заштеда: 198 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC Унив.
 • 1SIZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Academy е торбица за тренинг, за фудбал која ви овозможува брзо и лесно да спакувате се што ви треба. Облека, патики, реквизити, речиси се што ќе ви текне. Моделот е изработен од издржлива ткаенина, со мрежест отвор за вентилација сместен на самото дно. Предниот џеб со патент нуди доволно простор за вашите ситници, за да ви бидат секогаш на дофат на рака.  Спецификација: Торбица за фудбал / тренинг Димензии: 50cm x 35cm x 5cm Мрежест отвор Леснна за чистење Состав : 100% полиестер .
Подетално

Nike Academy е торбица за тренинг, за фудбал која ви овозможува брзо и лесно да спакувате се што ви треба. Облека, патики, реквизити, речиси се што ќе ви текне. Моделот е изработен од издржлива ткаенина, со мрежест отвор за вентилација сместен на самото дно. Предниот џеб со патент нуди доволно простор за вашите ситници, за да ви бидат секогаш на дофат на рака.

 Спецификација:

 • Торбица за фудбал / тренинг
 • Димензии: 50cm x 35cm x 5cm
 • Мрежест отвор
 • Леснна за чистење
 • Состав : 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Вреќа за тренинг
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
OSFT
MISC Унив.
1SIZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Academy е торбица за тренинг, за фудбал која ви овозможува брзо и лесно да спакувате се што ви треба. Облека, патики, реквизити, речиси се што ќе ви текне. Моделот е изработен од издржлива ткаенина, со мрежест отвор за вентилација сместен на самото дно. Предниот џеб со патент нуди доволно простор за вашите ситници, за да ви бидат секогаш на дофат на рака.

 Спецификација:

 • Торбица за фудбал / тренинг
 • Димензии: 50cm x 35cm x 5cm
 • Мрежест отвор
 • Леснна за чистење
 • Состав : 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Вреќа за тренинг
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
OSFT
MISC Унив.
1SIZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Спортскиот ранец Nike Brasilia Gym Gym има минималистички, лесен дизајн. Страничниот џе...
632 ДЕН
Заштеда 20%
790 ДЕН
Помош