Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE FLOWER CHILD PANT SET
NIKE FLOWER CHILD PANT SET
NIKE FLOWER CHILD PANT SET
NIKE FLOWER CHILD PANT SET
NIKE FLOWER CHILD PANT SET
NIKE FLOWER CHILD PANT SET
NIKE FLOWER CHILD PANT SET
NIKE FLOWER CHILD PANT SET
NIKE FLOWER CHILD PANT SET
NIKE FLOWER CHILD PANT SET
Детски сет
Код на производ:
(36I174-P3S)
NIKE

NIKE FLOWER CHILD PANT SET

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 *
 • 4- *
 • 5 *
 • 5- *
 • 6 *
 • 7 *
 • 8 *
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • 14 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Комплетот Nike Flower Tunic and Heggings е детски комплет за девојчиња кој е дизајниран да обезбеди удобност во текот на целиот ден. Горниот дел е со подолг крој, како туника, со долги ракави и графика на грбот инспирирана од 70-тите. Направен е од памучна мешавина која е исклучително мека и пријатна за кожата. Хеланките имаат прилагодлив крој, со полудлабока еластичен појас и ногавици со целосна должина кои обезбедуваат совршена покриеност. Спецификација: Детски комплет за девојчиња Маица со долги ракави Опуштен крој Состав на горниот дел: 60% памук, 40% полиестер Хеланки со прилагодлив крој Полудлабок појас Состав на долниот дел: 95% полиестер, 5% еластин  .
Подетално

Комплетот Nike Flower Tunic and Heggings е детски комплет за девојчиња кој е дизајниран да обезбеди удобност во текот на целиот ден. Горниот дел е со подолг крој, како туника, со долги ракави и графика на грбот инспирирана од 70-тите. Направен е од памучна мешавина која е исклучително мека и пријатна за кожата. Хеланките имаат прилагодлив крој, со полудлабока еластичен појас и ногавици со целосна должина кои обезбедуваат совршена покриеност.

Спецификација:

 • Детски комплет за девојчиња
 • Маица со долги ракави
 • Опуштен крој
 • Состав на горниот дел: 60% памук, 40% полиестер
 • Хеланки со прилагодлив крој
 • Полудлабок појас
 • Состав на долниот дел: 95% полиестер, 5% еластин 
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Комплетот Nike Flower Tunic and Heggings е детски комплет за девојчиња кој е дизајниран да обезбеди удобност во текот на целиот ден. Горниот дел е со подолг крој, како туника, со долги ракави и графика на грбот инспирирана од 70-тите. Направен е од памучна мешавина која е исклучително мека и пријатна за кожата. Хеланките имаат прилагодлив крој, со полудлабока еластичен појас и ногавици со целосна должина кои обезбедуваат совршена покриеност.

Спецификација:

 • Детски комплет за девојчиња
 • Маица со долги ракави
 • Опуштен крој
 • Состав на горниот дел: 60% памук, 40% полиестер
 • Хеланки со прилагодлив крој
 • Полудлабок појас
 • Состав на долниот дел: 95% полиестер, 5% еластин 
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Сет 8A2695-A8F
Топол зимски Nike комплет за деца - капа со ракавици и препознатливото лого на Nike.
595 ДЕН
Заштеда 50%
1.190 ДЕН
Помош