Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE U NSW DF H86 METAL SWOOSH CAP
NIKE U NSW DF H86 METAL SWOOSH CAP
NIKE U NSW DF H86 METAL SWOOSH CAP
NIKE U NSW DF H86 METAL SWOOSH CAP
Код на производ:
(943092-814)
NIKE

NIKE U NSW DF H86 METAL SWOOSH CAP

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
952 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • OSFT *
 • MISC Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Heritage 86 CAP METAL SWOOSH е унисекс капче што со задоволство ќе го носите за време на сончевите, летни денови. Класичниот дизајн е комбиниран со спортска функционалност. Изработен е од рециклиран полиестер. Технологијата Dri-FIT ви овозможува да останете суви, брзо отстранувајќи ја потта и обезбедувајќи свежина. Металното Nike лого дава атрактивен спортски изглед. Одзади има прилагодлив ремен кој ви овозможува да го прилагодите капачето според вашите потреби. СПЕЦИФИКАЦИЈА: Унисекс капче Состав: 100% рециклиран полиестер Dri-FIT технологија за отстранување пот Код на производ: 943092-814 .
Подетално

Nike Sportswear Heritage 86 CAP METAL SWOOSH е унисекс капче што со задоволство ќе го носите за време на сончевите, летни денови. Класичниот дизајн е комбиниран со спортска функционалност. Изработен е од рециклиран полиестер. Технологијата Dri-FIT ви овозможува да останете суви, брзо отстранувајќи ја потта и обезбедувајќи свежина. Металното Nike лого дава атрактивен спортски изглед. Одзади има прилагодлив ремен кој ви овозможува да го прилагодите капачето според вашите потреби.

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

 • Унисекс капче
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Dri-FIT технологија за отстранување пот
 • Код на производ: 943092-814
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Heritage 86 CAP METAL SWOOSH е унисекс капче што со задоволство ќе го носите за време на сончевите, летни денови. Класичниот дизајн е комбиниран со спортска функционалност. Изработен е од рециклиран полиестер. Технологијата Dri-FIT ви овозможува да останете суви, брзо отстранувајќи ја потта и обезбедувајќи свежина. Металното Nike лого дава атрактивен спортски изглед. Одзади има прилагодлив ремен кој ви овозможува да го прилагодите капачето според вашите потреби.

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

 • Унисекс капче
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Dri-FIT технологија за отстранување пот
 • Код на производ: 943092-814
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош