Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE JORDAN CLC99 SNAPBACK
Код на производ:
(AV8439-010)
NIKE

NIKE JORDAN CLC99 SNAPBACK

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.512 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • OSFT *
 • MISC Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Classic 99 е машки качкет што носи лесно чувство и класичен стил. Изработен е од удобна и растеглива ткаенина со технологија за отстранување на вишок пот. Оваа ткаенина ви помага да останете суви и фокусирани. Полиестерот од кој е направен качкетот има еластични навои кои овозможуваат растегливост. Прицврстувањето од задната страна ви  овозможува да го прилагодите качкетот по ваша желба. Заштитниот знак на Jampman се наоѓа на предната страна. Спецификација: Машки качкет Изработен од удобна растеглива ткаенина Полиестер со еластични навои Snap-back Лента за aпсорбирпција на пот Состав: 95% полиестер, 5% еластични навои (спандекс) .
Подетално

Nike Jordan Classic 99 е машки качкет што носи лесно чувство и класичен стил. Изработен е од удобна и растеглива ткаенина со технологија за отстранување на вишок пот. Оваа ткаенина ви помага да останете суви и фокусирани. Полиестерот од кој е направен качкетот има еластични навои кои овозможуваат растегливост. Прицврстувањето од задната страна ви  овозможува да го прилагодите качкетот по ваша желба. Заштитниот знак на Jampman се наоѓа на предната страна.

Спецификација:

 • Машки качкет
 • Изработен од удобна растеглива ткаенина
 • Полиестер со еластични навои
 • Snap-back
 • Лента за aпсорбирпција на пот
 • Состав: 95% полиестер, 5% еластични навои (спандекс)
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Jordan Classic 99 е машки качкет што носи лесно чувство и класичен стил. Изработен е од удобна и растеглива ткаенина со технологија за отстранување на вишок пот. Оваа ткаенина ви помага да останете суви и фокусирани. Полиестерот од кој е направен качкетот има еластични навои кои овозможуваат растегливост. Прицврстувањето од задната страна ви  овозможува да го прилагодите качкетот по ваша желба. Заштитниот знак на Jampman се наоѓа на предната страна.

Спецификација:

 • Машки качкет
 • Изработен од удобна растеглива ткаенина
 • Полиестер со еластични навои
 • Snap-back
 • Лента за aпсорбирпција на пот
 • Состав: 95% полиестер, 5% еластични навои (спандекс)
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош