Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Brasilia Camo
NIKE Brasilia Camo
NIKE Brasilia Camo
NIKE Brasilia Camo
NIKE Brasilia Camo
NIKE Brasilia Camo
NIKE Brasilia Camo
NIKE Brasilia Camo
NIKE Brasilia Camo
NIKE Brasilia Camo
Код на производ:
(DB1155-247)
NIKE

NIKE Brasilia Camo

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Цена со попуст
632 ДЕН
Заштеда: 158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • OSFT *
 • MISC Унив.
 • 1SIZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Спакувајте ја вашата опрема брзо и лесно во Nike Brasilia Camo за вежбање unisex торбица за тренинг. Лесна е и многу издржлива, а двојните ремени ја претвораат торбицата во ранец кој можете да го носите на грб. Има посебен џеб со патент во кој можете да ги ставите клучевите, картичките или телефонот. Долниот дел е дополнително зајакнат со издржлив материјал кој е отпорен на абење, а напред има отвор за вентилација кој ги одржува вашите работи проветрени и свежи. Камуфлажната графика со Nike логото во контрастна боја му дава на овој модел атрактивен и модерен изглед. Спецификација: Unisex торбица за тренинг Димензии: 50cm x 35cm x 5cm Прилагодливи ремени за носење на рамениците Лесна за одржување Состав: 100% полиестер .
Подетално

Спакувајте ја вашата опрема брзо и лесно во Nike Brasilia Camo за вежбање unisex торбица за тренинг. Лесна е и многу издржлива, а двојните ремени ја претвораат торбицата во ранец кој можете да го носите на грб. Има посебен џеб со патент во кој можете да ги ставите клучевите, картичките или телефонот. Долниот дел е дополнително зајакнат со издржлив материјал кој е отпорен на абење, а напред има отвор за вентилација кој ги одржува вашите работи проветрени и свежи. Камуфлажната графика со Nike логото во контрастна боја му дава на овој модел атрактивен и модерен изглед.

Спецификација:

 • Unisex торбица за тренинг
 • Димензии: 50cm x 35cm x 5cm
 • Прилагодливи ремени за носење на рамениците
 • Лесна за одржување
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Вреќа за тренинг
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
OSFT
MISC Унив.
1SIZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Спакувајте ја вашата опрема брзо и лесно во Nike Brasilia Camo за вежбање unisex торбица за тренинг. Лесна е и многу издржлива, а двојните ремени ја претвораат торбицата во ранец кој можете да го носите на грб. Има посебен џеб со патент во кој можете да ги ставите клучевите, картичките или телефонот. Долниот дел е дополнително зајакнат со издржлив материјал кој е отпорен на абење, а напред има отвор за вентилација кој ги одржува вашите работи проветрени и свежи. Камуфлажната графика со Nike логото во контрастна боја му дава на овој модел атрактивен и модерен изглед.

Спецификација:

 • Unisex торбица за тренинг
 • Димензии: 50cm x 35cm x 5cm
 • Прилагодливи ремени за носење на рамениците
 • Лесна за одржување
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Вреќа за тренинг
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
OSFT
MISC Унив.
1SIZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош