Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE ICONCLASH
NIKE ICONCLASH
NIKE ICONCLASH
NIKE ICONCLASH
NIKE ICONCLASH
NIKE ICONCLASH
NIKE ICONCLASH
NIKE ICONCLASH
Детски сет
Код на производ:
(26H939-023)
NIKE

NIKE ICONCLASH

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.294 ДЕН
Заштеда: 696 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2T 18-24м
  • 3T 2-3г.
  • 4T 3-4г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike ICONCLASH е комплет за девојчиња кој се состои од спортски хеланки и топ. Хеланките се многу удобни и лесни. Совршени се за тренинг, но и за носење во текот на целиот ден. Добро се прилепуваат на телото и ја нагласуваат фигурата. Високиот струк дава сигурност и покриеност. Изработени се од лесна и растеглива ткаенина, што овозможува целосна слобода на движење. Еластичниот појас ги спречува непотребните движења. Nike графиките го нагласуваат спортскиот стил. Топот ќе им донесе вистинска поддршка на младите дами при сите активности. Останете во движење. Спецификација: Состав: топ - 65% полиестер, 35% вискоза, хеланки - 92% полиестер, 8% еластин Дозволено перење во машина .
Подетално

Nike ICONCLASH е комплет за девојчиња кој се состои од спортски хеланки и топ. Хеланките се многу удобни и лесни. Совршени се за тренинг, но и за носење во текот на целиот ден. Добро се прилепуваат на телото и ја нагласуваат фигурата. Високиот струк дава сигурност и покриеност. Изработени се од лесна и растеглива ткаенина, што овозможува целосна слобода на движење. Еластичниот појас ги спречува непотребните движења. Nike графиките го нагласуваат спортскиот стил. Топот ќе им донесе вистинска поддршка на младите дами при сите активности. Останете во движење.

Спецификација:

  • Состав: топ - 65% полиестер, 35% вискоза, хеланки - 92% полиестер, 8% еластин
  • Дозволено перење во машина
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2T 18-24м
3T 2-3г.
4T 3-4г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike ICONCLASH е комплет за девојчиња кој се состои од спортски хеланки и топ. Хеланките се многу удобни и лесни. Совршени се за тренинг, но и за носење во текот на целиот ден. Добро се прилепуваат на телото и ја нагласуваат фигурата. Високиот струк дава сигурност и покриеност. Изработени се од лесна и растеглива ткаенина, што овозможува целосна слобода на движење. Еластичниот појас ги спречува непотребните движења. Nike графиките го нагласуваат спортскиот стил. Топот ќе им донесе вистинска поддршка на младите дами при сите активности. Останете во движење.

Спецификација:

  • Состав: топ - 65% полиестер, 35% вискоза, хеланки - 92% полиестер, 8% еластин
  • Дозволено перење во машина
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2T 18-24м
3T 2-3г.
4T 3-4г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 06I049-X58
834 ДЕН
Заштеда 40%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 16H939-P0X
1.229 ДЕН
Заштеда 35%
1.890 ДЕН
Помош