Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE JORDAN JAN JUMPMAN BY NIKE BACKPACK
NIKE JORDAN JAN JUMPMAN BY NIKE BACKPACK
NIKE JORDAN JAN JUMPMAN BY NIKE BACKPACK
NIKE JORDAN JAN JUMPMAN BY NIKE BACKPACK
NIKE JORDAN JAN JUMPMAN BY NIKE BACKPACK
NIKE JORDAN JAN JUMPMAN BY NIKE BACKPACK
Код на производ:
(9A0551-R78)
NIKE

NIKE JORDAN JAN JUMPMAN BY NIKE BACKPACK

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.743 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD *
 • BV *
 • YTH *
 • 1 *
 • UNSZ *
 • S *
 • OSFY *
 • OSFW *
 • OSFA *
 • OSFL *
 • OSFM *
 • OS *
 • M *
 • L *
 • ONE Унив.
 • NS *
 • PRO *
 • 12OZ *
 • 14OZ *
 • 16OZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Jordan Jumpman е спортски ранец со препознатливото Jordan лого. Затворањето со патент и прилагодливи ремени обезбедуваат лесно носење, а полиестерската ткаенина обезбедува издржливост и брзо сушење. Спецификација: Боја: Црвена, multicolor Код на производ: 9A0551-R78 .
Подетално

Jordan Jumpman е спортски ранец со препознатливото Jordan лого. Затворањето со патент и прилагодливи ремени обезбедуваат лесно носење, а полиестерската ткаенина обезбедува издржливост и брзо сушење.

Спецификација:

 • Боја: Црвена, multicolor
 • Код на производ: 9A0551-R78
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE Унив.
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Jordan Jumpman е спортски ранец со препознатливото Jordan лого. Затворањето со патент и прилагодливи ремени обезбедуваат лесно носење, а полиестерската ткаенина обезбедува издржливост и брзо сушење.

Спецификација:

 • Боја: Црвена, multicolor
 • Код на производ: 9A0551-R78
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE Унив.
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ранец 9B0503-GEH
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ранец 9B0503-023
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ранец 9B0503-R78
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Помош