Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Jordan Cement Gripper
NIKE Jordan Cement Gripper
NIKE Jordan Cement Gripper
NIKE Jordan Cement Gripper
Код на производ:
(MJ0012-A9Y)
NIKE

NIKE Jordan Cement Gripper

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
590 ДЕН
Моментална цена
590 ДЕН
Цена со попуст
354 ДЕН
Заштеда: 236 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7-9 *
 • 2-4 *
 • 5-6 *
 • 6-12 *
 • 7-8 *
 • 9-10 *
 • 5-7 *
 • 0-6 *
 • 18 *
 • 24 *
 • 0-3 *
 • 0-12 *
 • 2-3 *
 • 3-4 *
 • 4-5 *
 • 12 *
 • 1112 *
 • 1224 *
 • 1314 *
 • 1516 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan CEMENT GRIPPY се детски чорапи со совршена мекост и удобност за секој ден. Овие чорапи се направени од најмека можна ткаенина за вашето малечко да ужива во удобност во текот на целиот ден. Мрежестиот горен панел обезбедува вентилација и ја зголемува удобноста. Ребрестиот горен дел околу глуждот цврсто ги држи овие чорапи на своето место. Незаменлив дел од нив е Jumpman логото кое го комплетира целиот изглед. Спецификација: Унисекс детски чорапи Сет од 3 пара .
Подетално

Nike Jordan CEMENT GRIPPY се детски чорапи со совршена мекост и удобност за секој ден. Овие чорапи се направени од најмека можна ткаенина за вашето малечко да ужива во удобност во текот на целиот ден. Мрежестиот горен панел обезбедува вентилација и ја зголемува удобноста. Ребрестиот горен дел околу глуждот цврсто ги држи овие чорапи на своето место. Незаменлив дел од нив е Jumpman логото кое го комплетира целиот изглед.

Спецификација:

 • Унисекс детски чорапи
 • Сет од 3 пара
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Деца-девојчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Jordan CEMENT GRIPPY се детски чорапи со совршена мекост и удобност за секој ден. Овие чорапи се направени од најмека можна ткаенина за вашето малечко да ужива во удобност во текот на целиот ден. Мрежестиот горен панел обезбедува вентилација и ја зголемува удобноста. Ребрестиот горен дел околу глуждот цврсто ги држи овие чорапи на своето место. Незаменлив дел од нив е Jumpman логото кое го комплетира целиот изглед.

Спецификација:

 • Унисекс детски чорапи
 • Сет од 3 пара
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Деца-девојчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош