Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas YOUTH BEANIE
adidas YOUTH BEANIE
adidas YOUTH BEANIE
adidas YOUTH BEANIE
Код на производ:
(GV2091)
adidas

adidas YOUTH BEANIE

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
1.188 ДЕН
Моментална Цена
1.188 ДЕН
Цена со попуст
1.010 ДЕН
Заштеда: 178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD *
 • BV *
 • YTH *
 • 1 *
 • S *
 • OSFY Унив.
 • OSFW Унив.
 • OSFA *
 • OSFL *
 • OSFM *
 • OS *
 • M *
 • L *
 • ONE *
 • NS Унив.
 • PRO *
 • 12OZ *
 • 14OZ *
 • 16OZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas BEANIE унисекс капа за деца е мека и однадвор и одвнатре, комбинирајќи фина плетена ткаенина и облога од руно. Кога температурите се приближуваат до минус, топлината и удобноста се единствените чувства кои ни се потребни за да се чувствуваме убаво. Логото на adidas е тука само за да се нагласи нивниот автентичен спортски стил. Уживањето во студените денови може да започне веднаш со adidas BEANIE детската капа. Овој производ е направен од рециклиран материјал и е дел од амбицијата на adidas да стави крај на употребата на пластичниот отпад. Спецификација: Унисекс детска капа Универзална големина Состав: 100% рециклиран полиестер / постава: 100% полиестерско руно Боја: црна .
Подетално

adidas BEANIE унисекс капа за деца е мека и однадвор и одвнатре, комбинирајќи фина плетена ткаенина и облога од руно. Кога температурите се приближуваат до минус, топлината и удобноста се единствените чувства кои ни се потребни за да се чувствуваме убаво. Логото на adidas е тука само за да се нагласи нивниот автентичен спортски стил. Уживањето во студените денови може да започне веднаш со adidas BEANIE детската капа. Овој производ е направен од рециклиран материјал и е дел од амбицијата на adidas да стави крај на употребата на пластичниот отпад.

Спецификација:

 • Унисекс детска капа
 • Универзална големина
 • Состав: 100% рециклиран полиестер / постава: 100% полиестерско руно
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
BV
YTH
1
S
OSFY Унив.
OSFW Унив.
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE
NS Унив.
PRO
12OZ
14OZ
16OZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas BEANIE унисекс капа за деца е мека и однадвор и одвнатре, комбинирајќи фина плетена ткаенина и облога од руно. Кога температурите се приближуваат до минус, топлината и удобноста се единствените чувства кои ни се потребни за да се чувствуваме убаво. Логото на adidas е тука само за да се нагласи нивниот автентичен спортски стил. Уживањето во студените денови може да започне веднаш со adidas BEANIE детската капа. Овој производ е направен од рециклиран материјал и е дел од амбицијата на adidas да стави крај на употребата на пластичниот отпад.

Спецификација:

 • Унисекс детска капа
 • Универзална големина
 • Состав: 100% рециклиран полиестер / постава: 100% полиестерско руно
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
BV
YTH
1
S
OSFY Унив.
OSFW Унив.
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE
NS Унив.
PRO
12OZ
14OZ
16OZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош