Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE NK GK MATCH JR - FA20
NIKE NK GK MATCH JR - FA20
NIKE NK GK MATCH JR - FA20
NIKE NK GK MATCH JR - FA20
Код на производ:
(CQ7795-101)
NIKE

NIKE NK GK MATCH JR - FA20

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 *
 • 4- *
 • 5 *
 • 5- *
 • 6 *
 • 7 *
 • 8 *
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • 14 *
 • OSFA *
Зачувајте во листата на желби
Nike Goalkeeper Match детските голмански ракавици се подготвени да ја одбранат секоја топка. Меката постава обезбедува одлична апсорпција на удари, додека мазната површина обезбедува добро држење во влажни и суви услови. Пената во пределот на дланката обезбедува одлична удобност. Мрежестите панели овозможуваат оптимален проток на воздух, за да ги одржувате рацете суви и ладни. Прилагодливиот ремен за зглоб и превртените шевови на задната страна овозможуваат совршено вклопување.  Спецификација: Прилагодлив ремен за зглоб Рачно перење Материјал: 40% полиестер, 33% латекс, 21% EVA, 6% најлон .
Подетално

Nike Goalkeeper Match детските голмански ракавици се подготвени да ја одбранат секоја топка. Меката постава обезбедува одлична апсорпција на удари, додека мазната површина обезбедува добро држење во влажни и суви услови. Пената во пределот на дланката обезбедува одлична удобност. Мрежестите панели овозможуваат оптимален проток на воздух, за да ги одржувате рацете суви и ладни. Прилагодливиот ремен за зглоб и превртените шевови на задната страна овозможуваат совршено вклопување.

 Спецификација:

 • Прилагодлив ремен за зглоб
 • Рачно перење
 • Материјал: 40% полиестер, 33% латекс, 21% EVA, 6% најлон
Карактеристика Вредност
Категорија Голмански ракавици
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Goalkeeper Match детските голмански ракавици се подготвени да ја одбранат секоја топка. Меката постава обезбедува одлична апсорпција на удари, додека мазната површина обезбедува добро држење во влажни и суви услови. Пената во пределот на дланката обезбедува одлична удобност. Мрежестите панели овозможуваат оптимален проток на воздух, за да ги одржувате рацете суви и ладни. Прилагодливиот ремен за зглоб и превртените шевови на задната страна овозможуваат совршено вклопување.

 Спецификација:

 • Прилагодлив ремен за зглоб
 • Рачно перење
 • Материјал: 40% полиестер, 33% латекс, 21% EVA, 6% најлон
Карактеристика Вредност
Категорија Голмански ракавици
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош