Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas REAL SB CAP
adidas REAL SB CAP
adidas REAL SB CAP
adidas REAL SB CAP
adidas REAL SB CAP
adidas REAL SB CAP
adidas REAL SB CAP
adidas REAL SB CAP
adidas REAL SB CAP
adidas REAL SB CAP
Код на производ:
(GU0067)
adidas

adidas REAL SB CAP

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална цена
1.488 ДЕН
Цена со попуст
1.041 ДЕН
Заштеда: 447 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD *
 • BV *
 • YTH *
 • 1 *
 • UNSZ *
 • S *
 • OSFY *
 • OSFW *
 • OSFA *
 • OSFL *
 • OSFM *
 • OS *
 • M *
 • L *
 • ONE *
 • NS *
 • PRO *
 • 12OZ *
 • 14OZ *
 • 16OZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ако Реал е центарот на вашиот свет, покажете го тоа гордо со adidas REAL MADRID качкетот. Истакнете ја вашата љубов кон Кралскиот клуб со овој качкет. Прилагодливиот ремен од задната страна ви овозможува да ја прилагодите големината по ваша потреба, додека заоблениот раб од предната страна го штити вашето лице од сончевите зраци. Направен е од рециклирани материјали со високи перформанси што обезбедува целосна удобност во текот на целиот ден. Рециклираните материјали се дел од иницијативата и амбицијата на adidas да се стави крај на пластичниот отпад на земјата. Поддржете ја оваа иницијатива истовремено и вашиот омилен клуб со adidas REAL MADRID качкет. Спецификација: Унисекс капа - фудбал Заоблен раб Прилагодлив ремен UV заштита 50 Состав: 100% рециклиран полиестер Боја: Carbon/Chalk Whire .
Подетално

Ако Реал е центарот на вашиот свет, покажете го тоа гордо со adidas REAL MADRID качкетот. Истакнете ја вашата љубов кон Кралскиот клуб со овој качкет. Прилагодливиот ремен од задната страна ви овозможува да ја прилагодите големината по ваша потреба, додека заоблениот раб од предната страна го штити вашето лице од сончевите зраци. Направен е од рециклирани материјали со високи перформанси што обезбедува целосна удобност во текот на целиот ден. Рециклираните материјали се дел од иницијативата и амбицијата на adidas да се стави крај на пластичниот отпад на земјата. Поддржете ја оваа иницијатива истовремено и вашиот омилен клуб со adidas REAL MADRID качкет.

Спецификација:

 • Унисекс капа - фудбал
 • Заоблен раб
 • Прилагодлив ремен
 • UV заштита 50
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: Carbon/Chalk Whire
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Ако Реал е центарот на вашиот свет, покажете го тоа гордо со adidas REAL MADRID качкетот. Истакнете ја вашата љубов кон Кралскиот клуб со овој качкет. Прилагодливиот ремен од задната страна ви овозможува да ја прилагодите големината по ваша потреба, додека заоблениот раб од предната страна го штити вашето лице од сончевите зраци. Направен е од рециклирани материјали со високи перформанси што обезбедува целосна удобност во текот на целиот ден. Рециклираните материјали се дел од иницијативата и амбицијата на adidas да се стави крај на пластичниот отпад на земјата. Поддржете ја оваа иницијатива истовремено и вашиот омилен клуб со adidas REAL MADRID качкет.

Спецификација:

 • Унисекс капа - фудбал
 • Заоблен раб
 • Прилагодлив ремен
 • UV заштита 50
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: Carbon/Chalk Whire
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош