Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Y NK ELEMENTAL BKPK - AOP
NIKE Y NK ELEMENTAL BKPK - AOP
NIKE Y NK ELEMENTAL BKPK - AOP
NIKE Y NK ELEMENTAL BKPK - AOP
NIKE Y NK ELEMENTAL BKPK - AOP
NIKE Y NK ELEMENTAL BKPK - AOP
NIKE Y NK ELEMENTAL BKPK - AOP
NIKE Y NK ELEMENTAL BKPK - AOP
NIKE Y NK ELEMENTAL BKPK - AOP
NIKE Y NK ELEMENTAL BKPK - AOP
Код на производ:
(DA6497-630)
NIKE

NIKE Y NK ELEMENTAL BKPK - AOP

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.352 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Elemental е детски ранец со модерен и функционален дизајн кој лесно ќе ги придружува сите активности на вашите малечки. Главниот дел од ранецот е простран, добро организиран и се затвора со помош на двонасочен патент. Надворешната преграда со патент се користи за складирање на ситници, а страничната мрежа за шише вода. Удобно поставените лесно се прилагодуваат и обезбедуваат удобност додека се носат. Одвоеното кутиввче што се откачува е функционален детал кој ќе ги олесни нивните секојдневни училишни обврски. Спецификација: Детски ранец - lifestyle Димензии: 45cm x 30cm x 13cm Водоотпорен материјал Надворешна преграда со патент Лесно одржување Состав: 100% полиестер .
Подетално

Nike Elemental е детски ранец со модерен и функционален дизајн кој лесно ќе ги придружува сите активности на вашите малечки. Главниот дел од ранецот е простран, добро организиран и се затвора со помош на двонасочен патент. Надворешната преграда со патент се користи за складирање на ситници, а страничната мрежа за шише вода. Удобно поставените лесно се прилагодуваат и обезбедуваат удобност додека се носат. Одвоеното кутиввче што се откачува е функционален детал кој ќе ги олесни нивните секојдневни училишни обврски.

Спецификација:

 • Детски ранец - lifestyle
 • Димензии: 45cm x 30cm x 13cm
 • Водоотпорен материјал
 • Надворешна преграда со патент
 • Лесно одржување
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Elemental е детски ранец со модерен и функционален дизајн кој лесно ќе ги придружува сите активности на вашите малечки. Главниот дел од ранецот е простран, добро организиран и се затвора со помош на двонасочен патент. Надворешната преграда со патент се користи за складирање на ситници, а страничната мрежа за шише вода. Удобно поставените лесно се прилагодуваат и обезбедуваат удобност додека се носат. Одвоеното кутиввче што се откачува е функционален детал кој ќе ги олесни нивните секојдневни училишни обврски.

Спецификација:

 • Детски ранец - lifestyle
 • Димензии: 45cm x 30cm x 13cm
 • Водоотпорен материјал
 • Надворешна преграда со патент
 • Лесно одржување
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош