Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE W NSW H86 CAP FUTURA CLASSIC
Код на производ:
(AO8662-101)
NIKE

NIKE W NSW H86 CAP FUTURA CLASSIC

Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV *
  • OSFT *
  • MISC Унив.
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Качкет DH2059-100
Женската капа Nike Sportswear ќе ви служи кога времето надвор е сончево. Работ е малку...
1.112 ДЕН
Заштеда 20%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Качкет DH2059-630
Женската капа Nike Sportswear ќе ви служи кога времето надвор е сончево. Работ е малку...
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Помош