Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
Код на производ:
(DA1746-673)
NIKE

NIKE Gym Club

Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV BV
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Зачувајте во листата на желби
Nike Gym Club е функционална женска торба со која секогаш сте подготвени за тренинг. Доволно е пространа за да се спакува сета потребна облека и опрема за вежбање. Има неколку внатрешни и една надворешна преграда со патент што лесно и брзо ги организира работите. Торбата е изработена од цврст полиестерски материјал кој е многу издржлив.  Спецификација: Женска торба за тренинг Димензии: 33cm x 51cm x 23cm Два дополнителни џебови Надворешна преграда со патент Ремен за рамо Лесно одржување .
Подетално

Nike Gym Club е функционална женска торба со која секогаш сте подготвени за тренинг. Доволно е пространа за да се спакува сета потребна облека и опрема за вежбање. Има неколку внатрешни и една надворешна преграда со патент што лесно и брзо ги организира работите. Торбата е изработена од цврст полиестерски материјал кој е многу издржлив.

 Спецификација:

 • Женска торба за тренинг
 • Димензии: 33cm x 51cm x 23cm
 • Два дополнителни џебови
 • Надворешна преграда со патент
 • Ремен за рамо
 • Лесно одржување
Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
1
OSFT
MISC Унив.
1SIZ
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош