Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Basic Small
CHAMPION Basic Small
CHAMPION Basic Small
CHAMPION Basic Small
CHAMPION Basic Small
CHAMPION Basic Small
Код на производ:
(CHE213M103-01)
CHAMPION

CHAMPION Basic Small

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Цена со попуст
553 ДЕН
Заштеда: 237 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 Унив.
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion Basic Waist машката lifestyle торбица овозможува лесен и безбеден пристап до сите неопходни работи за вашата дневна рутина. Торбицата се одликува со класичен, спортски дизајн со препознатлив Champion симбол, и затоа лесно се комбинира со сите комбинации на облека и во сите пригоди. Ременот можете да го прилагодите како што сакате. Оваа машка lifestyle торбица има два предни, помали џебови за чување ситници, како и поголема преграда во која можете безбедно да ги ставите паричникот, телефонот, клучевите и другите потребни работи.Спецификација: Машка lifestyle торбица Со прилагодлив ремен кој се врзува околу половината Три прегради со патент Champion симбол Состав: 100% полиестер Боја: црна.
Подетално

Champion Basic Waist машката lifestyle торбица овозможува лесен и безбеден пристап до сите неопходни работи за вашата дневна рутина. Торбицата се одликува со класичен, спортски дизајн со препознатлив Champion симбол, и затоа лесно се комбинира со сите комбинации на облека и во сите пригоди. Ременот можете да го прилагодите како што сакате. Оваа машка lifestyle торбица има два предни, помали џебови за чување ситници, како и поголема преграда во која можете безбедно да ги ставите паричникот, телефонот, клучевите и другите потребни работи.
Спецификација:

 • Машка lifestyle торбица
 • Со прилагодлив ремен кој се врзува околу половината
 • Три прегради со патент
 • Champion симбол
 • Состав: 100% полиестер
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1 Унив.
  UNSZ
  OSFA
  ONE Унив.
  Остави оценка

  • Јован Талевски
   Јован Талевски

   06.06.2022. 16:48

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица CHE221M106-01
  818 ДЕН
  Заштеда 25%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица CHE221M101-01
  623 ДЕН
  Заштеда 30%
  890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица CHE221M102-31
  553 ДЕН
  Заштеда 30%
  790 ДЕН
  Помош