Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Urban Vibe Small Bag
CHAMPION Urban Vibe Small Bag
CHAMPION Urban Vibe Small Bag
CHAMPION Urban Vibe Small Bag
CHAMPION Urban Vibe Small Bag
CHAMPION Urban Vibe Small Bag
Код на производ:
(CHE213M112-01)
CHAMPION

CHAMPION Urban Vibe Small Bag

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
833 ДЕН
Заштеда: 357 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 Унив.
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion URBAN VIBE SMALL BAG машката lifestyle торбица овозможува лесен и безбеден пристап до сите неопходни работи за вашата дневна рутина. Оваа торбица се одликува со класичен, спортски дизајн со препознатливи Champion симболи, па затоа лесно се комбинира со сите комбинации на облека и за сите пригоди. Ременот за рамо можете да го прилагодите по ваш вкус и желба. Оваа машка lifestyle торбица има преден, помал џеб со патент за чување ситници, како и поголема преграда во која можете безбедно да ги ставите паричникот, телефонот, клучевите и другите потребни работи.Спецификација Машка lifestyle торбица Со прилагодлив ремен за рамо Две прегради со патент Champion симболи, Состав: 100% полиестер Боја: црна.
Подетално

Champion URBAN VIBE SMALL BAG машката lifestyle торбица овозможува лесен и безбеден пристап до сите неопходни работи за вашата дневна рутина. Оваа торбица се одликува со класичен, спортски дизајн со препознатливи Champion симболи, па затоа лесно се комбинира со сите комбинации на облека и за сите пригоди. Ременот за рамо можете да го прилагодите по ваш вкус и желба. Оваа машка lifestyle торбица има преден, помал џеб со патент за чување ситници, како и поголема преграда во која можете безбедно да ги ставите паричникот, телефонот, клучевите и другите потребни работи.
Спецификација

 • Машка lifestyle торбица
 • Со прилагодлив ремен за рамо
 • Две прегради со патент
 • Champion симболи,
 • Состав: 100% полиестер
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1 Унив.
  UNSZ
  OSFA
  ONE Унив.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица CHE221M106-01
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  763 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица CHE221M101-01
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  623 ДЕН
  Заштеда 30%
  890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица CHE221M102-31
  553 ДЕН
  Заштеда 30%
  790 ДЕН
  Помош