Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SPORTY SUPER SNEAKER
Код на производ:
(ELS211213-04)
ELLESSE

SPORTY SUPER SNEAKER

Со купување на кој било производ на Sport Vision online shop во вредност над 3960 денари, добивате подарок ваучер од 700 денари! Додадете ги вашите омилени производи во кошничката и ќе ве чекаат дополнителни 700 денари попуст за следно купување. Ваучерите важат до 20 септември. Погледнете ја целата понуда ТУКА.

Претходна цена
390 ДЕН
Моментална Цена
390 ДЕН
Моментална Цена
390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2629 *
 • 2730 *
 • 3033 *
 • 3133 *
 • 3134 *
 • 3335 33-35
 • 3436 *
 • 3437 *
 • 3538 *
 • 3638 36-38
 • 3841 *
 • 3941 39-41
 • 3942 *
 • 4244 42-44
 • 4346 *
 • 4547 45-47
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2629
2730
3033
3133
3134
3335 33-35
3436
3437
3538
3638 36-38
3841
3941 39-41
3942
4244 42-44
4346
4547 45-47

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2629
2730
3033
3133
3134
3335 33-35
3436
3437
3538
3638 36-38
3841
3941 39-41
3942
4244 42-44
4346
4547 45-47

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош