Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE SUPER SNEAKER
Код на производ:
(ELS211101-04)
ELLESSE

ELLESSE SUPER SNEAKER

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
390 ДЕН
Моментална Цена
390 ДЕН
Цена со попуст
332 ДЕН
Заштеда: 58 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2629 *
 • 2730 27-30
 • 3033 *
 • 3133 31-33
 • 3134 *
 • 3335 33-35
 • 3436 34-36
 • 3437 *
 • 3538 *
 • 3638 36-38
 • 3841 *
 • 3941 39-41
 • 3942 *
 • 4244 42-44
 • 4346 *
 • 4547 45-47
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2629
2730 27-30
3033
3133 31-33
3134
3335 33-35
3436 34-36
3437
3538
3638 36-38
3841
3941 39-41
3942
4244 42-44
4346
4547 45-47

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2629
2730 27-30
3033
3133 31-33
3134
3335 33-35
3436 34-36
3437
3538
3638 36-38
3841
3941 39-41
3942
4244 42-44
4346
4547 45-47

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош