Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Liverpool FC Pitch
NIKE Liverpool FC Pitch
NIKE Liverpool FC Pitch
NIKE Liverpool FC Pitch
Код на производ:
(DC2414-238)
NIKE

NIKE Liverpool FC Pitch

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 4
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Зачувајте во листата на желби
Nike Liverpool FC Pitch е топка за фудбал дизајнирана за вашето секојдневно уживање во оваа игра. Има елегантен, издржлив дизајн со текстура што ви помага да ја удирате топката точно каде што ќе посакате. Гумениот внатрешен меур го одржува воздушниот притисок и обликот на оваа топка. Дизајнот со 12 зашиени панели на оваа топка го обезбедува нејзиниот прецизен лет. Излезете на теренот со гордост со Liverpool FC Pitch топката за фудбал. Спецификација: Гумен меур 12 зашиени панели Потребно е надувување Состав: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер, 12% ЕВА .
Подетално

Nike Liverpool FC Pitch е топка за фудбал дизајнирана за вашето секојдневно уживање во оваа игра. Има елегантен, издржлив дизајн со текстура што ви помага да ја удирате топката точно каде што ќе посакате. Гумениот внатрешен меур го одржува воздушниот притисок и обликот на оваа топка. Дизајнот со 12 зашиени панели на оваа топка го обезбедува нејзиниот прецизен лет. Излезете на теренот со гордост со Liverpool FC Pitch топката за фудбал.
Спецификација:

 • Гумен меур
 • 12 зашиени панели
 • Потребно е надувување
 • Состав: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер, 12% ЕВА

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топка
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Топка DC2237-451
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.790 ДЕН
  Помош