Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Sporty Super Sneaker
Код на производ:
(ELS211213-14)
ELLESSE

ELLESSE Sporty Super Sneaker

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
390 ДЕН
Моментална цена
390 ДЕН
Цена со попуст
273 ДЕН
Заштеда: 117 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2629 2629
 • 2730 2730
 • 3033 3033
 • 3133 3133
 • 3134 3134
 • 3234 3234
 • 3335 33-35
 • 3436 3436
 • 3437 3437
 • 3538 3538
 • 3638 36-38
 • 3841 3841
 • 3941 39-41
 • 3942 3942
 • 4244 42-44
 • 4346 4346
 • 4547 45-47
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Sporty Super Sneaker се унисекс lifestyle чорапи, чија удобност ги прави идеални за секој ден. Пријатната ткаенина нуди удобност, додека спортскиот дизајн овозможува лесно да се вклопат со вашите комбинации на облека. Должината до глуждот ги прави речиси незабележливи. Ellesse логото ја изразува вашата наклонетост кон брендот. Спецификација: Должина до глужд Пакет од три пара Ellesse лого Боја: Multikolor .
Подетално

Ellesse Sporty Super Sneaker се унисекс lifestyle чорапи, чија удобност ги прави идеални за секој ден. Пријатната ткаенина нуди удобност, додека спортскиот дизајн овозможува лесно да се вклопат со вашите комбинации на облека. Должината до глуждот ги прави речиси незабележливи. Ellesse логото ја изразува вашата наклонетост кон брендот.
Спецификација:

 • Должина до глужд
 • Пакет од три пара
 • Ellesse лого
 • Боја: Multikolor

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Чорапи
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2629
  2730
  3033
  3133
  3134
  3234
  3335 33-35
  3436
  3437
  3538
  3638 36-38
  3841
  3941 39-41
  3942
  4244 42-44
  4346
  4547 45-47
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи ELS211213-04
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  273 ДЕН
  Заштеда 30%
  390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош