Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Graphic Logo
CHAMPION Graphic Logo
CHAMPION Graphic Logo
CHAMPION Graphic Logo
CHAMPION Graphic Logo
CHAMPION Graphic Logo
CHAMPION Graphic Logo
CHAMPION Graphic Logo
Код на производ:
(CHE213M109-01)
CHAMPION

CHAMPION Graphic Logo

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.463 ДЕН
Заштеда: 627 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 Унив.
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion Graphic Logo е машки lifestyle ранец во кој лесно ќе можете да ги спакувате работите без разлика дали одите на тренинг, одмор во природа или патување. Ранецот е комбинација на модерно и функционално, а неговите минималистички и контрастни детали, како и препознатливите Champion симболи ќе се погрижат да го носите со гордост и стил. Овој машки ранец има неколку прегради со кои лесно можете да си ги организирате работите, а неговиот практичен, лесен и компактен дизајн ќе ви овозможи да го носите без размислување и дополнителни грижи.Спецификација: Машки lifestyle ранец Со прилагодлив ремен Со неколку прегради Со карактеристични Champion симболи Состав: 100% полиестер Боја: црна.
Подетално

Champion Graphic Logo е машки lifestyle ранец во кој лесно ќе можете да ги спакувате работите без разлика дали одите на тренинг, одмор во природа или патување. Ранецот е комбинација на модерно и функционално, а неговите минималистички и контрастни детали, како и препознатливите Champion симболи ќе се погрижат да го носите со гордост и стил. Овој машки ранец има неколку прегради со кои лесно можете да си ги организирате работите, а неговиот практичен, лесен и компактен дизајн ќе ви овозможи да го носите без размислување и дополнителни грижи.
Спецификација:

 • Машки lifestyle ранец
 • Со прилагодлив ремен
 • Со неколку прегради
 • Со карактеристични Champion симболи
 • Состав: 100% полиестер
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1 Унив.
  UNSZ
  OSFA
  ONE Унив.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец CHE221M108-01
  2.117 ДЕН
  Заштеда 15%
  2.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец CHE221U101-01
  1.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец CHE213M109-02
  1.463 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.090 ДЕН
  Помош