Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
Код на производ:
(DA7760-010)
NIKE

NIKE Elemental

Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV Унив.
  • 1 1
  • OSFT OSFT
  • MISC Унив.
  • 1SIZ 1SIZ
Зачувајте во листата на желби
Nike Utility Graphic Training Gym Sack е унисекс торба за тренинг со едноставен и функционален дизајн. Без разлика дали вежбате во теретана или на отворено, чувајте ја вашата опрема безбедна и секогаш подготвена за употреба. Моделот е изработен од цврста и издржлива ткаенина која ќе ја заштити содржината на торбата каде и да ја носите со вас. Се отвара лесно, со помош на патент кој се наоѓа на самиот врв. Одзади има преграда со патент која нуди доволно простор за вашите ситници, за да ви бидат секогаш на дофат на рака. Спецификација: Unisex торба за тренинг Димензии: 50cm x 33cm Прилагодливи ремени Лесна за одржување Состав: 100% полиестер .
Подетално

Nike Utility Graphic Training Gym Sack е унисекс торба за тренинг со едноставен и функционален дизајн. Без разлика дали вежбате во теретана или на отворено, чувајте ја вашата опрема безбедна и секогаш подготвена за употреба. Моделот е изработен од цврста и издржлива ткаенина која ќе ја заштити содржината на торбата каде и да ја носите со вас. Се отвара лесно, со помош на патент кој се наоѓа на самиот врв. Одзади има преграда со патент која нуди доволно простор за вашите ситници, за да ви бидат секогаш на дофат на рака.

Спецификација:

  • Unisex торба за тренинг
  • Димензии: 50cm x 33cm
  • Прилагодливи ремени
  • Лесна за одржување
  • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
1
OSFT
MISC Унив.
1SIZ
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош