Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Mercurial Lite CR7
Код на производ:
(DC2370-635)
NIKE

NIKE Mercurial Lite CR7

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Зачувајте во листата на желби
Nike Mercurial Lite CR7 костобраниците за потколеници комбинираат лесна покривка со перничиња од пена со цврст дизајн што може да ги издржи сите барања и предизвици на фудбалскиот терен. Овие костобрани се плитки, лесни и издржливи. Обликуваниот дизајн совршено ќе се прилепува на вашата потколеница .Спецификација: Пенести перничиња Плиток профил.
Подетално

Nike Mercurial Lite CR7 костобраниците за потколеници комбинираат лесна покривка со перничиња од пена со цврст дизајн што може да ги издржи сите барања и предизвици на фудбалскиот терен. Овие костобрани се плитки, лесни и издржливи. Обликуваниот дизајн совршено ќе се прилепува на вашата потколеница .
Спецификација:

 • Пенести перничиња
 • Плиток профил

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Костобран
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош