Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Super
Код на производ:
(ELS211101-03)
ELLESSE

ELLESSE Super

Претходна цена
490 ДЕН
Моментална цена
490 ДЕН
Цена со попуст
343 ДЕН
Заштеда: 147 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2629 2629
 • 2730 27-30
 • 3033 3033
 • 3133 31-33
 • 3134 3134
 • 3234 3234
 • 3335 33-35
 • 3436 34-36
 • 3437 3437
 • 3538 3538
 • 3638 36-38
 • 3841 3841
 • 3941 39-41
 • 3942 3942
 • 4244 42-44
 • 4346 4346
 • 4547 45-47
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Super Sneaker се машки lifestyle чорапи, чија удобност ги прави идеални за секој ден. Пријатната ткаенина нуди удобност, додека спортскиот дизајн овозможува лесно да се вклопат со вашите комбинации на облека. Должината до глуждот ги прави речиси незабележливи. Ellesse логото ја изразува вашата наклонетост кон брендот. Спецификација: Средна должина Пакет од три пара Ellesse лого.
Подетално

Ellesse Super Sneaker се машки lifestyle чорапи, чија удобност ги прави идеални за секој ден. Пријатната ткаенина нуди удобност, додека спортскиот дизајн овозможува лесно да се вклопат со вашите комбинации на облека. Должината до глуждот ги прави речиси незабележливи. Ellesse логото ја изразува вашата наклонетост кон брендот.
Спецификација:

 • Средна должина
 • Пакет од три пара
 • Ellesse лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Чорапи
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2629
  2730 27-30
  3033
  3133 31-33
  3134
  3234
  3335 33-35
  3436 34-36
  3437
  3538
  3638 36-38
  3841
  3941 39-41
  3942
  4244 42-44
  4346
  4547 45-47
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи ELS211101-04
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  343 ДЕН
  Заштеда 30%
  490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи ELS211103-02
  203 ДЕН
  Заштеда 30%
  290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи ELS211102-01
  343 ДЕН
  Заштеда 30%
  490 ДЕН
  Помош