Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Loudon
UNDER ARMOUR Loudon
UNDER ARMOUR Loudon
UNDER ARMOUR Loudon
UNDER ARMOUR Loudon
UNDER ARMOUR Loudon
UNDER ARMOUR Loudon
UNDER ARMOUR Loudon
UNDER ARMOUR Loudon
UNDER ARMOUR Loudon
UNDER ARMOUR Loudon
UNDER ARMOUR Loudon
Код на производ:
(1364186-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Loudon

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA Унив.
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE ONE
 • NS NS
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Loudon унисекс ранецот за тренинг е еден од најпопуларните Under Armour ранци. Силен е, лесен и водоотпорен. Технологијата UA Storm го прави отпорен на вода, дамки и лоши временски услови. Вградениот заден панел и ергономските трегери нудат удобност. Во мекиот џеб за лаптоп може да спакува 15” лап топ или други, слични уреди. Предниот џеб со патент за ситници и страничниот џеб за шише вода нудат дополнителен простор за носење на сите потребни работи. Дното на ранецот е зајакнато со плоча покриена со TPU материјал, кој ги штити вашите работи од абење и кинење. Спецификација: Димензии: 30cm x 13cm x 45cm Волумен: 25L Материјал: 100% полиестер Боја: црна.
Подетално

Under Armour Loudon унисекс ранецот за тренинг е еден од најпопуларните Under Armour ранци. Силен е, лесен и водоотпорен. Технологијата UA Storm го прави отпорен на вода, дамки и лоши временски услови. Вградениот заден панел и ергономските трегери нудат удобност. Во мекиот џеб за лаптоп може да спакува 15” лап топ или други, слични уреди. Предниот џеб со патент за ситници и страничниот џеб за шише вода нудат дополнителен простор за носење на сите потребни работи. Дното на ранецот е зајакнато со плоча покриена со TPU материјал, кој ги штити вашите работи од абење и кинење.
Спецификација:

 • Димензии: 30cm x 13cm x 45cm
 • Волумен: 25L
 • Материјал: 100% полиестер
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  CHLD
  BV
  YTH
  1
  UNSZ
  S
  OSFY
  OSFW
  OSFA Унив.
  OSFL
  OSFM
  OS
  M
  L
  ONE
  NS
  PRO
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош