Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NK ELMNTL BKPK - FA21
NK ELMNTL BKPK - FA21
NK ELMNTL BKPK - FA21
NK ELMNTL BKPK - FA21
NK ELMNTL BKPK - FA21
NK ELMNTL BKPK - FA21
NK ELMNTL BKPK - FA21
NK ELMNTL BKPK - FA21
NK ELMNTL BKPK - FA21
NK ELMNTL BKPK - FA21
Код на производ:
(DD0559-068)
NIKE

NK ELMNTL BKPK - FA21

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • OSFT *
 • MISC Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Elemental е унисекс ранец практичен за сите ваши активности - деловни или спортски. Има голема преграда со патент каде што можете да го чувате вашиот лаптоп, книги или спортска опрема. Помали работи може да ставите во двата странични џебови. Каде и да одите, добро спакувајте ги и организирајте ги вашите работи во унисекс ранецот Nike Elemental. Спецификации: Димензии: 48cm x 30cm x 15cm Состав: 100% полиестер Ремени за на рамо Мрежести панели Боја: сива Код на производ: DD0559-068 .
Подетално

Nike Elemental е унисекс ранец практичен за сите ваши активности - деловни или спортски.

Има голема преграда со патент каде што можете да го чувате вашиот лаптоп, книги или спортска опрема. Помали работи може да ставите во двата странични џебови.

Каде и да одите, добро спакувајте ги и организирајте ги вашите работи во унисекс ранецот Nike Elemental.

Спецификации:

 • Димензии: 48cm x 30cm x 15cm
 • Состав: 100% полиестер
 • Ремени за на рамо
 • Мрежести панели
 • Боја: сива
 • Код на производ: DD0559-068
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Elemental е унисекс ранец практичен за сите ваши активности - деловни или спортски.

Има голема преграда со патент каде што можете да го чувате вашиот лаптоп, книги или спортска опрема. Помали работи може да ставите во двата странични џебови.

Каде и да одите, добро спакувајте ги и организирајте ги вашите работи во унисекс ранецот Nike Elemental.

Спецификации:

 • Димензии: 48cm x 30cm x 15cm
 • Состав: 100% полиестер
 • Ремени за на рамо
 • Мрежести панели
 • Боја: сива
 • Код на производ: DD0559-068
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош